KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple’ın iPhone aksesuarlarında USB-C’ye geçişi hızlı olacak

Apple In Iphone Aksesuarlarinda Usb C Ye Gecisi Hizli Olacak168635 0 Apple, USB-C’ye geçerken birçok iPhone aksesuarını da (MagSafe Battery Pack ve MagSafe Duo dahil) yeni standartla yenileyecek.

Yeni aksesuar tanıtılmayacak

Yaklaşan Wonderlust etkinliğinde sahne alacak tüm iPhone 15 modelleri Lightning yerine USB-C portunu kullanacak. Apple’ın aksesuarlarda bu geçişi süratlice yapacağı söyleniyor. Ekosistemdeki aksesuarlar USB-C ile yenilenecek. iPhone 15 aktifliği sonrasında Lightning irtibatlı hiçbir aksesuar görmeyeceğiz üzere görünüyor.

Apple’ın USB-C’li yeni MagSafe Duo ile MagSafe Battery Pack eserin güncellemesine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıyeten artık üretilmeyen Apple Watch Manyetik Şarj İstasyonunun da USB-C’li olarak geri dönebileceği söyleniyor. Aktiflik günü Apple’ın yeni bir aksesuar tanıtması beklenmiyor.

İçerik
TurkNet’te 12 Ay Sabit Fiyat Fırsatı!

Taahhütsüz internet arayanların birinci tercihlerinden biri olan TurkNet, müşterilerin fiyat artışından etkilenmemesi için 12 ay1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Günümüzde internet kullanımının çoğalması ve teknoloji kullanımının artmasıyla birlikte birçok kullanıcı bedava internet yollarını araştırmaktadır.1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S24 Ultra’nın kamera özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devi Samsung, şimdilerde yeni kuşak premium aygıtı Galaxy S24 Ultra üzerinde çalışmakta. Yakın bir1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.