KATEGORİLER
Kripto Al Sat

GoPro Hero 12 Black daha iyi batarya ve AirPods desteği sunuyor

Gopro Hero 12 Black Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168536 0 Aksiyon kamerası dünyasının bir numaralı ismi GoPro merakla beklenen yeni modelini duyurdu. GoPro Hero 12 Black daha uygun batarya optimizasyonu ve AirPods ilişki takviyesi ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

GoPro Hero 12 Black özellikleri ve fiyatı

GoPro Hero 12 Black aksiyon kamerası evvelki jenerasyonda duyurulan sensör ile geliyor. Bu sensör kamerayı döndürmeden 4K/30FPS formatında 9:16 dikey görüntüler çekebiliyor. Yeniden kamerayı 90 derece çevirdiğinizde menüler buna nazaran sıralanıyor. 4K 60FPS görüntüler daha geniş olarak yakalanırken HDR formatı 5.3K ve 4K 60fps modlarına da gelmiş.

Yeni kamerada 8:7 çekim modu dikkat çekiyor. Bu sayede farklı imaj oranları ile yüksek kalitede çıktı almak mümkün oluyor. Yeni mod TimeWarp ve Night Effect özellikleri ile de kullanılabiliyor. Tekrar renk geçişlerini daha esnek hale getirebilen GP-Log ve birden fazla GoPro Hero 12 ile çekim yapıldığında düzenlerken senkronize olmalarını sağlayan Timecode Sync yenilikler ortasında.

Diğer taraftan Bluetooth üzerinden kulaklıklara bağlanarak oynatma ve kayıt yapabilme, ayrıyeten mikrofonu da kullanabilme kıymetli bir gelişme olmuş. Kullanıcılar kulaklıktan ses aktivasyonunu da gerçekleştirebiliyor.

Son olarak bataryada yapılan iyileştirmeler de kullanıcı tecrübesine büyük katkı yapacak. Firma evvelki kuşaklara nazaran iki kata kadar kullanım müddetinde uygunlaştırma olduğunu belirtiyor. 1/4 inç 20 bölmeli klasik yuvanın dahil edilmesi öteki tripodlar ile uyumlu olmasını sağlayacak. GoPro Hero 12 Black modeli 400$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Sonunda Apple: iPhone 15 ile batarya şarj döngüsü öğrenmek mümkün oldu

Birtakım kullanıcılar için batarya şarj döngüsünü öğrenmek hayli değerli. Apple, yeni iPhone 15 ve iPhone1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Elon Musk’ın 44 milyar dolara aldığı X’in (Twitter) güncel değeri gülünç seviyede

Eski mavi kuş Twitter yahut şimdiki ismiyle X, finansal manada güç devirlerden geçmeye devam ediyor.1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Teknoloji liderleri yapay zeka için kapalı kapılar ardında ABD ile görüşecek

ABD hükümetinin kapsamlı bir yapay zeka düzenlemesi üzerinde çalıştığı biliniyor. ABD senatörleri ve yasa yapıcılar1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.