KATEGORİLER
Kripto Al Sat

GoPro Hero 12 Black daha iyi batarya ve AirPods desteği sunuyor

Gopro Hero 12 Black Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168536 0 Aksiyon kamerası dünyasının bir numaralı ismi GoPro merakla beklenen yeni modelini duyurdu. GoPro Hero 12 Black daha uygun batarya optimizasyonu ve AirPods ilişki takviyesi ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

GoPro Hero 12 Black özellikleri ve fiyatı

GoPro Hero 12 Black aksiyon kamerası evvelki jenerasyonda duyurulan sensör ile geliyor. Bu sensör kamerayı döndürmeden 4K/30FPS formatında 9:16 dikey görüntüler çekebiliyor. Yeniden kamerayı 90 derece çevirdiğinizde menüler buna nazaran sıralanıyor. 4K 60FPS görüntüler daha geniş olarak yakalanırken HDR formatı 5.3K ve 4K 60fps modlarına da gelmiş.

Yeni kamerada 8:7 çekim modu dikkat çekiyor. Bu sayede farklı imaj oranları ile yüksek kalitede çıktı almak mümkün oluyor. Yeni mod TimeWarp ve Night Effect özellikleri ile de kullanılabiliyor. Tekrar renk geçişlerini daha esnek hale getirebilen GP-Log ve birden fazla GoPro Hero 12 ile çekim yapıldığında düzenlerken senkronize olmalarını sağlayan Timecode Sync yenilikler ortasında.

Diğer taraftan Bluetooth üzerinden kulaklıklara bağlanarak oynatma ve kayıt yapabilme, ayrıyeten mikrofonu da kullanabilme kıymetli bir gelişme olmuş. Kullanıcılar kulaklıktan ses aktivasyonunu da gerçekleştirebiliyor.

Son olarak bataryada yapılan iyileştirmeler de kullanıcı tecrübesine büyük katkı yapacak. Firma evvelki kuşaklara nazaran iki kata kadar kullanım müddetinde uygunlaştırma olduğunu belirtiyor. 1/4 inç 20 bölmeli klasik yuvanın dahil edilmesi öteki tripodlar ile uyumlu olmasını sağlayacak. GoPro Hero 12 Black modeli 400$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Alibaba’nın fintech şirketi blockchain faaliyetlerine başladı

Alibaba, çeşitli teşebbüsleri aracılığıyla blockchain ve dijital varlıklar alanında faaliyetlerini yürütüyor. Bu teşebbüslerden birisi olan1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max teslimat süresindeki gecikmeler sürebilir: İşte nedeni

Tedarik zinciri analisti Kuo’nun açıklamasına nazaran, iPhone 15 Pro Max’in tetraprizma lens sisteminin üretiminde zorluklar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Leo ile bataryanızın ömrünü uzatın

Bugün batarya barındıran tüm aygıtlarda en kıymetli sorun batarya ömrü. Daima şarj edilmesi gereken aygıtların1

1 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.