KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Pixel Buds Pro renk seçenekleri ortaya çıktı

Google Pixel Buds Pro Renk Secenekleri Ortaya Cikti168412 0 Google, Mayıs 2022’de tanıttığı TWS kulaklık modeli Pixel Buds Pro’nun yenisini 4 Ekim’de tanıtacak. Google Pixel Buds Pro, daha evvel görmediğimiz renk seçenekleriyle gelecek.

Pixel Buds Pro renkleri

Google Pixel Buds Pro Renk Secenekleri Ortaya Cikti168412 1 Google’ın yeni Pixel Buds Pro’su porselen ve gök mavisi olarak isimlendirilen iki yeni renkle çıkacak. Bu renklere ek olarak mercan, limon otu rengi, sis ve kömür grisi renkleri olacak. Kimi renkler Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun renkleriyle eşleşecek.

Google Pixel Buds Pro beklenen özellikleri

Pixel Buds Pro, özel tasarlanmış 11mm dinamik şoförlerle gelecek. Kulaklık, şahsa özel dinleme tecrübesi için aktif gürültü önleme (ANC), şeffaf mod ve ekolayzır üzere çeşitli ses özellikleri sunacak.

Üçlü mikrofon heyetimi ile gelecek kulak içi kulaklık, Bluetooth 5.0 ilişkisi üzerinden aygıtlarla irtibat kuracak. Pil ömrü açısından, tek şarjla 11 saate kadar dayanacağı söyleniyor. Faal gürültü engelleme kapalıyken şarj kutusuyla birlikte 31 saate kadar kullanım sunacak. Etkin gürültü tedbire kapatıldığında Pixel Buds Pro’nun sunacağı azamî dinleme müddeti 20 saat olacak. Kulaklık, kablolu süratli şarjı ve Qi kablosuz şarjı destekleyecek lakin tam şarjın ne kadar süreceği şimdi aşikâr değil.

Kulaklığın kendisi su ve tere karşı dayanıklılığı gösteren IPx4 sertifikasına sahipken, şarj kutusu IPx2 sertifikasına sahip olacağı söyleniyor. Son olarak kulaklığın şarj kutusuyla birlikte yükü 62 gr olacak.

Google Pixel Buds Pro ne vakit çıkacak?

Google, Pixel Buds Pro’yu Pixel 8 ile birlikte 4 Ekim’de tanıtacak.

İçerik
YouTube’un en ucuz reklamsız planı “Premium Lite” sonlandırılıyor

YouTube Premium Lite, Sırf reklamsız görüntü izlemek isteyenlerin tercih ettiği daha uygun fiyatlı YouTube Premium1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17 bugün çıkıyor! İşte öne çıkan 10 yeni özellik

Haziran ayında Apple, iPhone için çok çeşitli yeni özellikler ve değişiklikler içeren iOS 17'yi duyurdu.1

6 dk. 1 Okundu
İçerik
Bu fiyata yok satar: Intel Arc A580 sonunda satışa çıkıyor

Bildiğiniz üzere Intel Arc A580, başka Arc A serisi grafik kartlarıyla birlikte bir yıldan daha uzun1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.