KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi şimdi de 64 MP kameralı Redmi Note 13R Pro’yu çıkarmaya hazırlanıyor

Xiaomi Simdi De 64 Mp Kamerali Redmi Note 13R Pro Yu Hazirliyor169091 0

Xiaomi hatırlayacağınız üzere geçen hafta üç model içeren Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Aygıtların hepsi yakın gelecekte küresel pazarlarda satışa sunulacak. Çinli marka bu üç aygıtla sınırlı kalmayacak üzere görünüyor. Çünkü gelen bilgiler bu tarafta.

Ailenin bir öteki üyesinin Redmi Note 13R Pro olacağı bildiriliyor. Bu model 64 megapiksel ana kamera taşıyacak lakin öteki özellikleri muhakkak değil. Akıllı telefon Çin dışında Poco markası altında satılabilir. Poco X6 Pro olarak isimlendirilmesi ihtimal dahilinde.

Cihaz neler sunacak?

Redmi Note 13R Pro’nun serideki standart modelle neredeyse teğe bir birebir olacağı söyleniyor. Aygıt Dimensity 6080 işlemci, 5.000 mAh batarya ve 120 Hz yenileme suratına sahip ekran özelliklerini koruyacak. Daha evvel de belirttiğimiz üzere ana kameranın çözünürlüğü düşecek.

Redmi Note 13 Pro serisi, son jenerasyon aygıtlara nazaran bir dizi iyileştirme ile sunuldu. Her iki aygıt da ekran altı parmak izi tarayıcısı bulunan 120 Hz AMOLED ekrana sahip. Ayrıyeten 200 megapiksel ana kameraları var. Pro modeli Snapdragon 7s Gen 2, Pro+ ise Dimensity 7200-Ultra yonga setiyle geliyor.

İçerik
Ekran Videosu Kaydetmek

Günümüzde akıllı telefona sahip olan kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Durum böyle olunca birçok kişi1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Neuralink, beyin-bilgisayar arayüzünün ilk insanlı deneyleri için düğmeye bastı

İnsan deneyleri için FDA onayı aldıktan birkaç ay sonra Neuralink ilk deneklerini arıyor. Elon Musk'ın1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Activision, Steam’deki oyunlarının Türkiye fiyatlarına fahiş zam yaptı

Microsoft bildiğiniz üzere kısa müddet evvel Activision Blizzard'ı satın alma sürecini tamamlamıştı. Muahedenin nihayete erdirilmesinin1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.