KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google, masaüstü uygulamasına bir Keşfet getirmeyi planlıyor!

Google Masaustu Uygulamasina Kesfet Getirecek169749 2

Google, geçtiğimiz yıllarda Google Search’e Discover özelliğini taşınabilir uygulamaya getirmişti. Bu özellik kullanıcıların web ve uygulama aktivitelerine nazaran şekilleniyor. Discovery kısmı taşınabilir uygulamada arama kutusunun altında görüntülenebiliyor.

Google masaütü versiyonu için de “Discover” özelliğini aşikâr bir küme içerisinde test etmeye başladı. Birebir taşınabilir versiyonda olduğu üzere masaüstü versiyonunda da görünecek halde testlerini sürdürmekte olduğu söz edildi.

Google Masaustu Uygulamasina Kesfet Getirecek169749 1

Google masaüstü ana sayfası birkaç yıldır çok fazla değişikliğe uğramadı lakin Discover ile bu sade tasarım yerini daha karmaşık bir görünüme bırakabileceğinden her kullanıcı bundan hoşlanmayabilir. Dahası Google bunun için kullanıcılara rastgele bir seçenek de şuanlık sunmayacağı gelen bilgiler ortasında. 

Google’ın rakibi olan arama motoru Bing ise zati bir “Discover” özelliğine sahip fakat Bing, kullanıcıların kendilerine nazaran özelleştirme imkanı sunuyor. 

İçerik
Uluslararası Uzay Kongresi 2026’da Türkiye’de düzenlenecek

Türkiye, uzay ve uzay endüstrisi alanında yeni adımlar atmaya devam ediyor. Halihazırda Bakü’de gerçekleştirilen Uluslararası1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Telegram’ın kurucusu Hamas kanalını neden kapatmadıklarını açıkladı

Telegram'ın kurucusu Pavel Durov, Filistinli Hamas örgütüne ilişkin Telegram kanalını neden kapatmadıklarını açıkladı. Tanınan iletileşme1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
İki hafta pil ömürlü Huawei Watch GT 4 tanıtıldı: İşte Türkiye fiyatı ve özellikleri

Huawei, kısa bir müddet evvel düzenlediği aktiflik kapsamında yeni akıllı saati Huawei Watch GT 4’ü1

5 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.