KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy Ring için tarih verildi: Bekleyiş sürecek

Galaxy Ring Icin Tarih Verildi Bekleyis Surecek168681 0 Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki uzun müddettir şirketin Galaxy Ring isimli yeni bir akıllı yüzük üzerinde çalıştığını söyleniyor. Bugün ise Galaxy Ring için yeni bir tarih ortaya atıldı. Görünüşe nazaran bekleyiş bir mühlet daha devam edecek. 

Galaxy Ring için bekleyiş sürecek

Sektöre yakın kaynaklara nazaran Galaxy Ring, Ocak ayındaki Galaxy S24 tanıtım etkinliğinde tanıtılacak.  Bu noktada sızıntı kaynağı, aygıtın aktifliğin yıldız eseri olacağını ve tahminen de Galaxy S24 serisini bile gölgede bırakacağını bildirdi. Başka tarafta Galaxy S24 serisi için her yıl olduğu gibi Ocak ila Şubat ayının başına şaret edildiğini hatırlatalım. Lakin Samsung daha erken bir duyuru ile bizleri şaşırtabilir. 

Aktarıldığı kadarıyla Samsung, Galaxy Ring’in seri üretimine hazır lakin sıhhat takibi üzere özellikler nedeniyle yasal müsaadeler beklenenden yavaş ilerliyor. Mevcut raporlara nazaran Galaxy Ring, Galaxy Watch serisinde karşımıza çıkan sıhhat odaklı özellikleri taşıyacak ve akıllı saat özelliklerinin birçoklarını geride bıracak. (Cihazın bir ekrana sahip olup olmayacağı şimdi belirli değil). 

Niketim cihazın  uyku, kalp atış suratı ve antrenman takibi üzere özellikleri ve daha küçük ve daha az göze çarpan form faktörü, klasik saatleri tercih eden yahut hiç saat takmak istemeyen kullanıcılara hitap edebilir.

Galaxy Ring’in şimdi Samsung tarafından doğrulanmadığını belirtelim. Lakin sızıntılar doğrulandığı takdirde Samsung’un yeni bir rekabete daha dahil olacağını söyleyebiliriz. 

İçerik
iPhone 15 Pro Max kutu açılış görüntüleri sızdırıldı: İşte Apple’ın en pahalı telefonu

iPhone 15 serisi, Amerika’da 22 Eylül’de, Türkiye’de 29 Eylül’de satışa çıkacak. Sürpriz formda, serinin en1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
AB, kurallara uymaları için Apple, Google, Meta ve dahası için geri sayımı başlattı

Avrupa Komisyonu, katı yeni Dijital Piyasalar Yasası (DMA) kapsamında hangi teknoloji şirketlerinin ve hangi hizmetlerini1

4 dk. 3 Okundu
İçerik
Apple’dan açıklama geldi: iPhone 15 Pro’nun aşırı ısınma sorunu çözülüyor

Apple, kimi iPhone 15 Pro modellerinde çok ısınmaya neden olabilen bir yanılgıyı gidermek için güncelleme1

1 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.