KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy A15 performans testinden geçti: Neler sunuyor?

Galaxy A15 Performans Testinden Gecti Neler Sunuyor169490 0 Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra içinhazırlıklarını sürdüren Samsung, bir yandan giriş ve orta segment telefonlarını da vitrine çıkarmaya devam ediyor. O denli ki bir müddet müddettir Galaxy A15 modeline dair sızıntılar duyuyoruz. Bugunse bütçe telefonu, Geekbench platformunda performans testinden geçti. Peki neler sunuyor? Gelin daima bir arada bakalım.

Galaxy A15 performans testinden geçti

Bilmeyenler için Galaxy A15 için daha evvel paylaşılan imajlar, akıllı telefonun 4G ve 5G olmak üzere iki farklı sürümde çıkış yapacağını bizlere gösterdi. Ayrıca düz çerçevelere ve 6,4 inç boyutunda Infinity-U ekrana sahip olacağını öğrendik. 

Galaxy A15 Performans Testinden Gecti Neler Sunuyor169490 1 Geekbench’ten alınan sızıntıda ise, Galaxy A15 4G’nin ”SM-A155F” model koduna sahip olacağını görüyoruz. Akıllı telefon, azamî saat frekansı 2GHz olan sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından destekleniyor. Münasebetiyle MediaTek Dimensity 800 yonga setine bakıyor olabiliriz. Ayrıyeten yeni liste, aygıtın 4GB RAM ve Android 14 ile çıkış yapacağını da doğrulamış durumda.

Skorlara gelirsek, bütçe telefonu Geekbench’in tek ve çok çekirdekli testlerinde sırasıyla 743 ve 2.005 puan alıyor. Ufak bir kıyaslama yaptığımızda, bu sonuçların Galaxy A14 4G’den önemli ölçüde daha yüksek olduğunu belirtelim. Akıllı telefonun fiyatı ve öteki özellikleri ise şu an için belgisiz. Lakin Galaxy A14 4G, 127 dolar fiyat etiketi ile tanıtılmıştı. Münasebetiyle yakın bir fiyatlandırma görebiliriz. Hem Galaxy A14 5G hem de A14 4G’nin önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor.

İçerik
Neuralink, beyin-bilgisayar arayüzünün ilk insanlı deneyleri için düğmeye bastı

İnsan deneyleri için FDA onayı aldıktan birkaç ay sonra Neuralink ilk deneklerini arıyor. Elon Musk'ın1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Play Store’a Shorts stili videolar geliyor

Google Play Store’da listeler ve önerilenlere ek olarak, en âlâ ve en yeni uygulama ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Exynos 2400’ün performansı sızdı: Samsung bu kez başarmış olabilir

Samsung tarafından önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra, yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bildiğiniz1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.