KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Galaxy A15 performans testinden geçti: Neler sunuyor?

Galaxy A15 Performans Testinden Gecti Neler Sunuyor169490 0 Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra içinhazırlıklarını sürdüren Samsung, bir yandan giriş ve orta segment telefonlarını da vitrine çıkarmaya devam ediyor. O denli ki bir müddet müddettir Galaxy A15 modeline dair sızıntılar duyuyoruz. Bugunse bütçe telefonu, Geekbench platformunda performans testinden geçti. Peki neler sunuyor? Gelin daima bir arada bakalım.

Galaxy A15 performans testinden geçti

Bilmeyenler için Galaxy A15 için daha evvel paylaşılan imajlar, akıllı telefonun 4G ve 5G olmak üzere iki farklı sürümde çıkış yapacağını bizlere gösterdi. Ayrıca düz çerçevelere ve 6,4 inç boyutunda Infinity-U ekrana sahip olacağını öğrendik. 

Galaxy A15 Performans Testinden Gecti Neler Sunuyor169490 1 Geekbench’ten alınan sızıntıda ise, Galaxy A15 4G’nin ”SM-A155F” model koduna sahip olacağını görüyoruz. Akıllı telefon, azamî saat frekansı 2GHz olan sekiz çekirdekli bir işlemci tarafından destekleniyor. Münasebetiyle MediaTek Dimensity 800 yonga setine bakıyor olabiliriz. Ayrıyeten yeni liste, aygıtın 4GB RAM ve Android 14 ile çıkış yapacağını da doğrulamış durumda.

Skorlara gelirsek, bütçe telefonu Geekbench’in tek ve çok çekirdekli testlerinde sırasıyla 743 ve 2.005 puan alıyor. Ufak bir kıyaslama yaptığımızda, bu sonuçların Galaxy A14 4G’den önemli ölçüde daha yüksek olduğunu belirtelim. Akıllı telefonun fiyatı ve öteki özellikleri ise şu an için belgisiz. Lakin Galaxy A14 4G, 127 dolar fiyat etiketi ile tanıtılmıştı. Münasebetiyle yakın bir fiyatlandırma görebiliriz. Hem Galaxy A14 5G hem de A14 4G’nin önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor.

İçerik
X’te paylaşılan haberlerdeki başlıklar kaldırılmaya başlandı

X'teki gönderileri, bilhassa de yüklü olarak haber ve medya yayınlarını takip ediyorsanız artık bunlar gözünüze1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Nintendo Switch 2 belirli oyunları PS5 kalitesinde oynatacak

120 milyon satış sayısını geride bırakan Nintendo Switch konsolunun yeni kuşağı için meraklı bekleyiş devam1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Asistan’a yapay zekalı Bard eklendi: Artık çok daha zeki

Geçtiğimiz gün düzenlenen Made by Google etkinliğinde şirket, Bard yapay zeka sohbet robotunu Google Asistan'a1

2 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.