KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Formula 1 yarışlarında öpücüğe duyarlı kupa dönemi

Formula 1 Japonya Yarislarinda Surpriz169231 0 Yıllarca geleneklere bağlı kalan pek çok alışkanlığın artık teknolojiye yenik düştüğünü görüyoruz. Tarihi çok eskilere dayanan kupa merasimleri bunlardan birisi. Artık ihtişamlı kupalar yerine teknolojik kupalar geliyor.

Formula 1 kupasına teknoloji öpücüğü

Formula 1 Japonya yarışlarını izleyenler, Verstappen’in kupa merasiminde kıymetli bir ayrıntısı kesinlikle fark etmiştir. Verstappen’in kaldırdığı kupa klâsik dizayndan epey uzaktı ve üstelik LED aydınlatma ile donatılmıştı.

İşte Lenovo ve Pininfarina iştiraki bu değişik kupayı karşımıza çıkardı. LED modüller ile donatılan bu kupa üstüne üstlük öperek etkin hale getiriliyor. Kullanıcı evvel belirlenmiş olan noktadaki yüzeye dokunuyor ve sonra da kupayı öpüyor. Bu sayede ilişkin olduğu grubun renkleri kupa üzerinde LED aydınlatma ile yansıtılıyor.

Dünyanın birinci öpücük ile etkin edilen kupası unvanına sahip bu yeni teknolojik oyuncak Formula 1 ABD yarışlarında da kullanılacak. Bununla birlikte tertibin standart kupası olacak mı net bir bilgi yok.

İçerik
Gecikme yok: iOS 17 ve iPadOS 17 bu kez birlikte yayınlanacak

Apple merakla beklenen Eylül aktifliğini önümüzdeki hafta gerçekleştirecek. Cupertinolu şirket geçen yıl iOS 16 ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple, 14 inç iPad Pro’nun fişini çekiyor

Bildiğiniz üzere Apple, OLED ekranlı iPad Pro ailesi için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu noktada son sızıntılar, şirketin 14.11

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Radeon RX 7800 XT ve RX 7700 XT oyun performansı belli oldu: İşte sonuçlar

AMD, Radeon RX 7800 XT ve RX 7700 XT ekran kartlarının tanıtımında rakip kartlar ile1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.