KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games’te haftanın ücretsizi: 205 TL değerinde

Epic Games Te Haftanin Ucretsizi Belli Oldu 205 Tl Degerinde168653 0 Epic Games Store, Steam’e karşı sunduğu fiyatsız oyun fırsatları ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Bu bağlamda geçtiğimiz hafta fiyatsız sunulan oyunlar ortasında Spelldrifter yer alıyordu. Son olarak Epic Games’te bu hafta fiyatsız hale gelecek oyunlar da belli oldu.

Epic Games’te haftanın ücretsizi: 911 Operator

Aktarıldığı kadarıyla Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunu, 911 Operator olacak. Polonyalı Jutsu Games tarafından geliştirilen ve PlayWay tarafından yayınlanan simülasyon temalı bu üretimde, telefon aramalarına karşılık vermeniz ve polis memurlarını, sıhhat görevlilerini ve itfaiyecileri çeşitli acil durumlara göndermeniz gereken 911 telefon operatörünün rolünü üstleniyorsunuz. Bu oyunun kıymeti ise 205 TL.

911 Operator, Epic Games Store’da 14 Eylül saat 18:30’dan 21 Eylül’e kadar erişilebilir olacak. Dolayısıyla oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken bir fırsat diyebiliriz. Fakat üstte da belirttiğimiz üzere oyunu 21 Eylül’den önce hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Çünkü bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacak. Ayrıyeten çabucak aşağıdan 14 Eylül’e kadar fiyatsız sunulan Spelldrifter’a da ulaşabilirsiniz. 

Epic Games’in bu hafta ve önümüzdeki haftaki fiyatsız oyunları:

7 Eylül – 14 Eylül

Spelldrifter

14 Eylül – 21 Eylül

911 Operator

İçerik
ChatGPT her 20 komut için yarım litre su ‘içiyor’

Kasım ayında hayatımıza giren ve hem kendi başında hem de birçok hizmete eklenerek hayatımızda kalmaya1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Beş temel tat duyumuza bir yenisi daha ekleniyor: Amonyum klorür

Tat, yutulan kimyasallar lisan ve damakta bulunan özel tat reseptör hücreleri (TRC'ler) ile etkileşime girdiğinde1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Huawei Mate X5 tamir ücreti iPhone 15 Pro kadar

Huawei’nin uydu kontaklı yeni katlanabilir akıllı telefonu Huawei Mate X5 geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkmıştı. İşlemci1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.