KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games bu hafta iki oyun hediye ediyor! 914 TL değerinde

Epic Games Bu Hafta Iki Oyun Hediye Ediyor 914 Tl Degerinde169280 0 Bildiğiniz üzere Epic Games Store, rakibi Steam’e karşı her hafta fiyatsız oyun fırsatları sunmaya devam ediyor. Son olarak Epic Games’te bu haftanın fiyatsız oyunları da belli oldu. Epic Games Store, 5 Ekim’e kadar 914 TL kıymetinde iki oyun hediye ediyor.

Epic Games Store’da haftanın ücretsizi: Model Builder ve Soulstice

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunları, Model Builder ve Soulstice olacak. Bu oyunlar ortasından Model Builder, tek oyunculu ve simülasyon temalı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda model robot, el feneri ve araba üzere aletleri inşa ediyorsunuz. Soulstice içinse aksiyon RPG oyunu diyebiliriz. Fantastik bir dünyada geçen oyunda, iki kız kardeşin öyküsü ve aksiyon dolu mekanikler sunuluyor. Her iki oyunun toplam pahası ise 914 TL.

Model Builder ve Soulstice, 5 Ekim saat 18.00’e kadarEpic Games Store’da fiyatsız olacak. Eğer bu mühlet zarfında oyunları aldıysanız büsbütün sizin olacaklar. Lakin bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacağını hatırlatalım.

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları:

29 Eylül – 5 Ekim

  • Model Builder
  • Soulstice
İçerik
Bilim insanları dilin algıladığı altıncı temel tadı keşfetti

Güney Kaliforniya Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, lisan ile algılanabilen yeni bir temel tat tespit ettiler: amonyum klorür.1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Oyunculara müjde: Starfield için resmi DLSS desteği yolda

Bildiğiniz üzere 2023’ün beklenen oyunlarından olan Starfield, çıkışından bu yana olumlu tenkitler alarak ismini doruğa yazdırmayı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Dünyada ilk: Türk SİHA’ları hava hedeflerini GÖKDOĞAN ve BOZDOĞAN ile vuracak

TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (TÜBİTAK SAGE), Bayraktar TB2 ve AKINCI üzere insansız1

3 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.