KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games bu hafta iki oyun hediye ediyor! 470 TL değerinde

Epic Games Bu Hafta Iki Oyun Hediye Ediyor 470 Tl Degerinde169869 0 Epic Games Store, Steam ile rekabet edebilmek ismine başlattığı fiyatsız oyun fırsatlarına devam ediyor. Öyle ki 12 Ekim’de erişime açılan oyunlar ortasında Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE yer alıyordu. Son olarak Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları da muhakkak oldu.

Epic Games Store’da haftanın ücretsizi: Eternal Threads ve The Evil Within

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunları, Eternal Threads ve The Evil Within olacak. Bunlar ortasından dikkat çeken üretimin, kaygı ve hayatta kalma temalı The Evil Within olduğunu söylemek mümkün. Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve 2015 yılında Bethesda tarafından yayınlana üretim, halihazırda 349 TL (Epic Games) fiyatla kullanıcılara sunuluyor.

Bir öbür fiyatsız Eternal Threads ise, öykü odaklı bir bulmaca oyunu. Halihazırda 129TL‘den satışa sunulan üretimde, altı ana karakter ve birden fazla vakit çizelgesi sunuluyor.

Her iki oyun, 19 Ekim’den 26 Ekim saat 18.00’e kadar Epic Games Store’da fiyatsız olacak. Eğer bu müddet zarfında oyunları aldıysanız büsbütün sizin olacaklar. Lakin bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacağını hatırlatalım. Ayrıyeten 19 Ekim’e halihazırda mevcut olan Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE’ı da kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki Epic Games’te fiyatsız oyunlar nasıl alınıyor? Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp ”Yükle” diyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Fakat oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerektiğini hatırlatalım.

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları:

19 Ekim – 26 Ekim

  • Eternal Threads
  • The Evil Within
İçerik
Nokia markasının sahibi HMD Global, Avrupa’da 5G telefon üretmeye başladı

HMD Küresel, Avrupa topraklarında akıllı telefon üretmeye başladı. Hatta Finlandiyalı şirket, üretimini Avrupa'ya taşıyan ilk1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Telefon Hoparlör Temizlemesi

Telefon Hoparlör Temizlemesi - Gün içerisinde birçok farklı ortamda bulunuruz ve sürekli yer değiştiririz. Tuvalet,1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Apple uygun fiyatlı yeni USB-C Apple Pencil’ı tanıttı

Apple bugün iPad'ler için geliştirilen Apple Pencil'ın uygun fiyatlı yeni sürümünü duyurdu. Yüksek piksel hassasiyeti,1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.