KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Elon Musk, TEKNOFEST’e seneye katılacağını açıkladı

Elon Musk Teknofest E Seneye Katilacagini Acikladi169298 0 Türkiye’nin en büyük teknoloji, havacılık ve bilim şenliği TEKNOFEST, 27 Eylül’de İzmir’de düzenlendi. Öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Musk’ı şenliğe davet etmiş, Musk da programının uyması durumunda memnuniyetle katılacağını belirtmişti. Lakin, gerçekleşmedi. Artık, Elon Musk, X toplumsal ağ platformu üzerinden şenliğe seneye katılacağının haberini verdi.

Elon Musk’tan Teknofest paylaşımı

Elon Musk, şenlikte yarışan tüm kadroları tebrik ederken, Türkiye’nin en büyük havacılık ve uzay teknoloji şenliği Teknofest’e davetinden ötürü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sundu. Musk, gelecek yıl şenliğe şahsen katılacağını, Türkiye’deki öteki yatırım fırsatlarını da değerlendireceğini belirtti.

Bu ayın başlarında Erdoğan, Elon Musk ile New York’ta bir toplantı yaparak Türkiye’de fabrika kurmaya davet etmişti. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz:

İçerik
Panasonic oyuncular için yeni bir omuz hoparlörü geliştirdi

Geçtiğimiz yıllarda Square Enix ile oyuncular için kablolu omuz hoparlörünü duyuran Panasonic bu sefer kablosuz1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
The Elder Scrolls VI’dan kötü haber: Xbox ve PC’ye özel olacak

Bildiğiniz gibi The Elder Scrolls serisinin yeni oyunu The Elder Scrolls VI için heyecanlı bekleyiş sürüyor. O denli ki1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Bütçe telefonu Motorola Moto G84 5G tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Lenovo çatısı altında akıllı telefon pazarındaki varlığını sürdüren Motorola, bütçe odaklı Moto G serisi eser yelpazesini genişletmeye1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.