KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 
Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni bir doğrulama ortaya çıktı. EA tarafından bildirildiği ve evvelce de kestirim ettiğimiz üzere oyun büsbütün fiyatsız bir formda karşımıza çıkacak. Lakin oyun ek paketlerle birlikte şekillenecek.
 
EA ek paketler için farklı bir yol izleyecek
 
9F3F67Ad Feb7 440B B23A 0Bcb0Bb2D9C1 
 
Açıklanan ayrıntılara göre Electronic Arts, oyunu büsbütün fiyatsız olarak oyunculara sunacak lakin ardından oyuna evvelce de olduğu üzere birçok ek paket getirecek. Bu ek paketler bildiğiniz üzere fiyatlı olacak ve aşikâr başlı özellikler için bu DLC’leri almak zorunda kalacaksınız. Bu durum serinin evvelki oyunlarında da geçerliydi.
 
Geçtiğimiz süreçte The Sims 4 oynaması fiyatsız bir modele çevrildi ve bu sayede oyuncu sayısı kat kat arttı. Bu durumdan şad olan EA bu modeli yeni oyunda da denemek istiyor. EA yeniden birçok ek paketi bizlere sunmayı planlıyor lakin evvelki oyunlarda yaptığından farklı bir yol izleyeceğine dair garanti veriyor. Yani oyunun temel özelliklerini ek paket ile sunmayacağını bildiriyor.
 
Diğer taraftan bu kelamlara karşılık elbette oyuncular, düzgün bir tecrübenin sunulmasını istiyor. Pekala siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz?

İçerik
Roblox Eylül’de Quest’e, Ekim’de PS5 ve PS4’e Geliyor

 Roblox Corporation, çevrimiçi oyun platformu Roblox'un Eylül ayı sonlarında Quest başlığına akabinde Ekim ayında PlayStation Store üzerinden PlayStation1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
GOG, Sonbahar İndirimi Kapsamında Bir Oyunu Ücretsiz Veriyor

 Oyun platformu GOG şu anda Sonbahar İndirimi kapsamında çeşitli indirimlerin yanı sıra fiyatsız oyun ve oyunlar1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Minecraft ABD’de Xbox Series X/S için Derecelendirildi

 Geniş içeriğiyle her kesim oyuncu tarafından sevilen ve oynanan Minecraft, yeni bir derecelendirmeyle birlikte karşımıza1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.