KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 
Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni bir doğrulama ortaya çıktı. EA tarafından bildirildiği ve evvelce de kestirim ettiğimiz üzere oyun büsbütün fiyatsız bir formda karşımıza çıkacak. Lakin oyun ek paketlerle birlikte şekillenecek.
 
EA ek paketler için farklı bir yol izleyecek
 
9F3F67Ad Feb7 440B B23A 0Bcb0Bb2D9C1 
 
Açıklanan ayrıntılara göre Electronic Arts, oyunu büsbütün fiyatsız olarak oyunculara sunacak lakin ardından oyuna evvelce de olduğu üzere birçok ek paket getirecek. Bu ek paketler bildiğiniz üzere fiyatlı olacak ve aşikâr başlı özellikler için bu DLC’leri almak zorunda kalacaksınız. Bu durum serinin evvelki oyunlarında da geçerliydi.
 
Geçtiğimiz süreçte The Sims 4 oynaması fiyatsız bir modele çevrildi ve bu sayede oyuncu sayısı kat kat arttı. Bu durumdan şad olan EA bu modeli yeni oyunda da denemek istiyor. EA yeniden birçok ek paketi bizlere sunmayı planlıyor lakin evvelki oyunlarda yaptığından farklı bir yol izleyeceğine dair garanti veriyor. Yani oyunun temel özelliklerini ek paket ile sunmayacağını bildiriyor.
 
Diğer taraftan bu kelamlara karşılık elbette oyuncular, düzgün bir tecrübenin sunulmasını istiyor. Pekala siz bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz?

İçerik
Korku Oyunu Stray Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Versus Evil ve geliştiriciliğini Jukai Studio'nun üstlendiği ruhsal kaygı oyunu Stray Souls'un çıkış tarihi1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
KONAMI eFootball 2024’ü SUNAR!

 Konami Digital Entertainment B.V., bayrak gemisi futbol IP'si "eFootball™"da yeni bir yılın başladığını duyurdu. "eFootball™ 2024"ü1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Wales Interactive’in Yeni Oyunu “Medcezir Oteli” Çıktı!

 The Isle Tide Hotel, Medcezir Oteli’ndeki son gecesinden evvel genç kızını gizemli bir tarikatın elinden1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.