KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Cyberpunk 2077’nin devam oyunu FPS olmayabilir

Cd Projekt Yeni Cyberpunk Yapimi Hakkinda Konustu169540 0 2020 yılında sorunlu bir çıkış yaşayan Cyberpunk 2077, oyun tarihinin en büyük tartışmalarından birine yol açmıştı. Öyküsü ve oynanışı ile dikkat çeken imal, birçok kusur ve performans sorunlarından ötürü Playstation ve Xbox mağazalarından kaldırılmıştı. Bu sorunları çözmek için önemli çalışmalara başlayan CD Projekt Red, 2022 yılında yayınladığı 1.5 güncellemesi ile oyunu tekrar piyasaya sürmüştü ve dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra birçok güncelleme daha yayınlayan stüdyo, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty genişlemesinden sonra Cyberpunk 2 üzerinde çalışmalara başladı.

Cyberpunk 2077’nin devam oyunu için çalışmalar başladı

Oldukça başarılı Phantom Liberty paketi ve 2.0 güncellemesinin akabinde CD Projekt Red, üretim için yolun sonuna gelindiğini duyurdu. Bununla bir arada firma, bir sonraki Cyberpunk üretimi için çalışmaların başladığını da belirtti ve proje hakkında konuştu.

Yeni Cyberpunk Witcher gibisi bir oynanış sunabilir

The Witcher serisi ile üçüncü şahıs oynanışı seçen CD Projekt, Cyberpunk 2077’de FPS (birinci şahış) oynanışına yer vermesi ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Birçok oyuncu Cyberpunk 2077’nin FPS yapısını sevse de birtakım oyuncular, oyunun TPS seçeneği sunmasını istiyordu fakat görünüşe nazaran stüdyo, kararından pişman değil.

Cd Projekt Yeni Cyberpunk Yapimi Hakkinda Konustu169540 1 Üretimde Misyon Direktörü olarak vazife alan Pawel Sasko, Cyberpunk 2077’nin birinci şahıs görünüm sunmasının üretime bir kimlik kattığını ve bu karardan pişman olmadıklarını belirtti. Witcher’dan farklı bir oynanış sunması ile bir kimlik kazanan Cyberpunk, daha sonraki üretimlerde bu yolu izlemeyebilir. Sasko, Cyberpunk’ın Project Orion kod isimli yeni imalinin FPS yahut TPS olması hakkında şimdi bir karara varmadıklarını belirtti. Sizce yeni Cyberpunk Witcher 3’e misal bir oynayış sunmalı mı?
İçerik
Redmi Note 13 Pro+ tanıtıldı: Şık tasarım, 200 MP kamera, 16 GB RAM, 120W şarj

Xiaomi bugün düzenlediği aktiflikte Redmi Note 13 serisi akıllı telefonlarını resmen tanıttı. Lansmanın yıldızı elbet1

3 dk. 2 Okundu
İçerik
Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım videosu paylaşıldı: Değişim yok

Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni jenerasyon telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro’nun kamerası ile çekilen ilk klip yayınlandı

Bildiğiniz üzere Apple, dün akşam saatlerinde düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında orijinal eserlerini tanıttı. Bu aktifliğin1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.