KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Counter Strike 2 geliyor: CS2, sınırlı sayıda oyuncuyla test ediliyor

Counter Strike 2 Sinirli Sayida Oyuncuyla Test Ediliyor168386 0 Counter Strike 2, artık neredeyse tüm faal CS: GO oyuncularına açık. Valve, muhakkak rütbedeki oyunculara CS2’yi açtı. Pekala, Counter Strike 2 Sonlu Test indirmek için hangi koşulları taşımak gerekiyor?

Counter Strike 2 Limited Edition

Valve, Counter Strike 2’yi herkese açmadan evvel mümkün olduğunca çok sayıda oyuncunun iştirakiyle test etmek istiyor. Faal rekabetçi marifet kümesi olan CS: Go Prime statüsüne sahip olan ve maçların birçoklarını testteki bölgelerden birinde yapmış oyuncular, CS2’ye davet edilmeye başlandı.

Eğer bu rütbeye sahipseniz, oyun içinden CS2 Limited Edition davetini alıp test sürümünü indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Counter Strike 2 Limited Edition, son güncellemeyle birlikte yeni sıralama sistemi de sunuyor. CS Rating olarak isimlendirilen yeni sistemle Counter Strike’da ne kadar yetenekli olduğunuz, kendi bölgenizde ve dünya çapında skor tablolarında gösterilecek. Yeni güncellemeyle birlikte ayrıyeten CS tarihinin en ikonik haritalarından biri olan Inferno haritasının yenilenen halini içeriyor.

İçerik
Bethesda’nın yayıncılık başkanı 25 yılın ardından istifa etti

Bethesda'nın yayıncılık departmanından sorumlu lideri olan Pete Hines, yaklaşık 25 yıl sonra şirketten ayrılacağını duyurdu.1

1 dk. 17 Okundu
İçerik
14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin tam listesi paylaşıldı

Ekim ayı tarihli Intel aktifliği yaklaşırken, bu aktiflikte tanıtılacak 14.nesil Intel Raptor Lake Refresh işlemcilerin özellikleri netleşmeye1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Google, kanser tespitini kolaylaştıran yapay zekalı mikroskop geliştiriyor

Google, ABD Savunma Bakanlığı ile birlikte, ısı haritaları yahut obje sonları üzere görsel göstergeleri gerçek1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.