KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Counter Strike 2 geliyor: CS2, sınırlı sayıda oyuncuyla test ediliyor

Counter Strike 2 Sinirli Sayida Oyuncuyla Test Ediliyor168386 0 Counter Strike 2, artık neredeyse tüm faal CS: GO oyuncularına açık. Valve, muhakkak rütbedeki oyunculara CS2’yi açtı. Pekala, Counter Strike 2 Sonlu Test indirmek için hangi koşulları taşımak gerekiyor?

Counter Strike 2 Limited Edition

Valve, Counter Strike 2’yi herkese açmadan evvel mümkün olduğunca çok sayıda oyuncunun iştirakiyle test etmek istiyor. Faal rekabetçi marifet kümesi olan CS: Go Prime statüsüne sahip olan ve maçların birçoklarını testteki bölgelerden birinde yapmış oyuncular, CS2’ye davet edilmeye başlandı.

Eğer bu rütbeye sahipseniz, oyun içinden CS2 Limited Edition davetini alıp test sürümünü indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Counter Strike 2 Limited Edition, son güncellemeyle birlikte yeni sıralama sistemi de sunuyor. CS Rating olarak isimlendirilen yeni sistemle Counter Strike’da ne kadar yetenekli olduğunuz, kendi bölgenizde ve dünya çapında skor tablolarında gösterilecek. Yeni güncellemeyle birlikte ayrıyeten CS tarihinin en ikonik haritalarından biri olan Inferno haritasının yenilenen halini içeriyor.

İçerik
Oppo Find N3 ve N3 Flip’in global tanıtım tarihi açıklandı: İşte özellikleri

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Oppo, yeni katlanabilir telefonları Find N3 ve Find N3 Flip1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Pixel Watch 2’nin yüksek kaliteli render görüntüleri paylaşıldı

Google, 4 Ekim tarihli "Made by Google" aktifliği için hazırlıklarını sürdürüyor. Daha evvel bu etkinlikte Pixel 8, Pixel1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Windows 11’e ekran görüntüsünden metin kopyalama ve dahası geldi: İşte yenilikler

Microsoft, Ekran Alıntısı Aracı ve Fotoğraflar uygulamasını, ekran imgelerinden metin kopyalama ve fotoğraflara art plan1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.