KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Çok yönlü engel algılama özelliğiyle DJI Mini 4 Pro tanıtıldı

Dji Mini 4 Pro Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169180 0 DJI Küçük 4 Pro, sonunda resmî olarak tanıtıldı. Drone, hafif ve kompakt yapıda ve kullanıcı dostu katlanabilir dizayna sahip. Bu da ağır olmayan ve pro özelliklere sahip drone arayan, pilot lisansı olmayan bireyler için Küçük 4 Pro’yu en âlâ seçeneklerden biri haline getiriyor.

DJI Küçük 4 Pro drone, 48MP 1/1.3 inç sensörlü kamerasıyla öne çıkıyor. Kamera, 4K60P HDR görüntü, 4K100P yavaş çekim görüntü kaydı gerçekleştirebiliyor. 10-bit D-Log M, HLG renk seçenekleri, kırpılmamış dikey çekim dahil olmak üzere gelişmiş fotoğraf ve görüntü modları sunuyor. Drone, birebir vakitte yüksek kalite görüntüleme için geniş f/1.7 diyafram açıklığına sahip. Fotoğraflarda 2 kat, görüntülerde 4 kata kadar yakınlaştırma yapılabiliyor.

DJI Küçük 4 Pro, çok taraflı pürüzlerden kaçma özelliğine sahip ki bu, Küçük serisi için bir birinci. Drone, her istikametteki mahzurları tespit etmek için dört geniş açılı görüş sensörü ve aşağı yanlışsız çift görüş sensörünü kullanıyor. Gelişmiş pilot yardım sistemi (APAS) sayesinde drone mahzurları durdurarak yahut aşarak inançlı biçimde uçuyor. Dronun uçuş mühleti azamî 45 dakika.

Mini 4 Pro, orta nokta uçuşu, sabit süratte uçma, gelişmiş akıllı dönüş üzere çok sayıda gelişmiş özelliğe sahip. Uzman çekimleri, tek tıkla kısa sinema modu, hızlandırılmış fotoğrafçılık, panoramik çekim üzere çekim modları mevcut.

DJI Küçük 4 Pro fiyatı

DJI Küçük 4 Pro, dört farklı sürümle geliyor; baz model, ekranlı uzaktan kumandalı model, Fly More Combo ve Fly More Combo Plus. Dronun başlangıç fiyatı 759 dolar. En üst modelin fiyatı 1159 dolar.

DJI Küçük 4 Pro özellikleri

 • Ağırlık: 249 gr altı
 • Kalkış yükseliği: 4000 m
 • Kamera sistemi: Tek kamera
 • Kamera: Geniş açı kamera (1/1.3 inç CMOS, 48MP, 24mm, f/1.7
 • Video: Geniş açı kamera (4K/60fps, 4K/100fps slow motion, dikey çekim
 • Akıllı çekim: Night Shot, ActiveTrack 360, MasterShots, QuickShots, Hyperlapse, Panorama
 • Engel algılama: Çok taraflı mani algılama
 • Batarya ömrü: 34/45 dk 
İçerik
Yeni bir G.I. Joe oyunu geliyor

Oyuncak, televizyon, sinema ve oyun dünyasının en değerli figürlerinden birisi olan G.I. Joe, yeni üretimlerine1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bir sonraki Apple Watch Ultra büyük yeniliklerle gelecek

Apple'ın yeni Apple Watch Ultra 2 modeli, 3.000 nit üzere yüksek parlaklık düzeylerine ulaşan güncellenmiş1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Ookla, speedtest sonuçlarını paylaştı: iPhone 15 Pro Max hız rekoru kırdı!

Ookla’nın son taşınabilir performans raporu, ABD’deki operatörleri sundukları indirme ve yükleme suratları, tutarlılık ve daha1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.