KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Redmi Buds 5’in tanıtım tarihi açıklandı: 46 dB gürültü engelleme ile geliyor

Redmi Buds 5 Icin Tarih Verildi 46 Db Gurultu Engelleme Sunacak168948 0 Redmi markası 21 Eylül’de Note 13 serisi akıllı telefonlarını tanıtmak için bir aktiflik düzenleyecek. Çinli şirket tıpkı gün yeni bir kablosuz kulaklık da tanıtacak. Redmi Buds 5 ismi altında sunulacak modelin temel özellikleri ve tasarımı hakkında kimi ayrıntılar ortaya çıktı.

Yayınlanan postere bakılırsa kablosuz kulaklık beyaz, açık mor ve siyah olmak üzere üç renk seçeneği ile piyasaya sürülecek. Redmi Buds 5 geçen yıl Çin’de duyurulan Buds 4’ün yerini alacak. Kablosuz kulaklığın 46 dB‘ye kadar etkin gürültü azaltma teknolojisi ile öne çıkacağını belirtelim.

Redmi Buds 5 Icin Tarih Verildi 46 Db Gurultu Engelleme Sunacak168948 1

Kristal netliğinde aramalar

Buna ek olarak yapay zeka dayanaklı çift mikrofon, kristal netliğinde aramalar için ortam sesinin bastırılmasına yardımcı olacak. Ayrıyeten kulaklıkların dokunmatik denetimlere, Bluetooth 5.3 kontağına ve düzgünleştirilmiş pil ömrüne sahip olması da bekleniyor.

Şirket kablosuz kulaklığın teknik özellikleriyle ilgili çok fazla ayrıntı vermedi. Görüldüğü üzere eser temel olarak gürültü engellemeye odaklanmış durumda. Neyse ki tanıtım aktifliğine çok az bir mühlet kaldı. Başka tüm detayları ve fiyat bilgisini birkaç gün içinde öğrenmiş olacağız.

İçerik
Geliştiriciler bastırdı Unity geri adım attı

Geçtiğimiz hafta geliştiricilere yönelik fahiş indirme fiyatları yansıtacağını duyuran Unity, gelen büyük reaksiyonlar sonrasında geri1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Google arama sonuçlarına müdahale mi ediyor? İnsanlık ölmüş dedirten yazışmalar

Google kullanıcı güvenliğini her vakit ön planda tuttuğunu argüman etse de aslında kapalı kapılar arkasında1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Ölmüş bir yıldız Güneş’in “yazgısını” ortaya koyuyor

Bilim insanları, Messier 37'deki gezegenimsi nebulayı, merkezindeki beyaz cüce yıldızın nasıl öldüğünü belirlemek için kozmik1

3 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.