KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Chuwi en güçlü mini PC modelini duyurdu

Chuwi Corebox 5Th Mini Tanitildi168421 0 Ülkemizde de farklı eser yelpazesiyle takip edilen markalardan Çinli Chuwi çıtayı her geçen gün daha yükseğe taşıyor. Chuwi CoreBox 5th Küçük firmanın en güçlü bilgisayar modeli olarak dikkat çekiyor.

Chuwi CoreBox 5th Küçük neler sunuyor?

Chuwi CoreBox 5th Küçük bilgisayar modeli firmanın bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tahlili olarak öne çıkıyor. Biraz daha profesyonel ofis kullanımı için tasarlanan kasa 173x158x73 mm boyutlarında ve 805 gram yükünde.

4 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdeği olan Intel Core i5-13500H taşınabilir işlemcisinin güç verdiği kasada 16 GB DDR5 RAM ve 512 GB PCIe SSD yer alıyor. HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB-A 3.0 portları yanında çift Gigabit Ethernet girişi de temas verimliliğini arttırıyor. Chuwi CoreBox 5th Küçük bilgisayar modeli ay ortasında ön siparişe başlayacak.

İçerik
iPhone 15, Apple sertifikalı olmayan USB-C kablolarla tam hızda şarj olacak

Apple Wonderlust etkinliğinden evvel iPhone 15 USB-C portunun bir formda kısıtlanacağına, sadece Apple sertifikalı kablo1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Erdoğan ve Musk görüşmesi: Türkiye’de Tesla fabrikası, yapay zeka ve diğer başlıklar

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Şurası öncesinde uzay teknolojisinden elektrikli araç bataryalarına kadar1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Plan-S ve KAREL uydu haberleşmeli loT ürünleri için anlaşma imzaladı

Türkiye’nin dev telekomünikasyon ekipmanları firması KAREL, uydu ve uzay sistemleri şirketi Plan-S Uydu ve Uzay1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.