KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Çanta şeklindeki fütüristtik Honor V Purse satışa çıkıyor

Canta Seklindeki Futuristtik Honor V Purse Satisa Cikiyor168655 0 Honor, 1 Eylül’de Honor V Purse adı verilen ve dışa gerçek katlanabilir telefonunu sergiledi. Bu telefonu farklı kılan şey ise clutch çanta özellikleriyle harmanlanan yenilikçi bir konsept dizayna sahip olmasıydı. Çanta üzere görünmesini sağlayan değiştirilebilir vegan deri kayışlar ve zincirlerle donatılan eser IFA 2023′te tanıtıldı lakin o devir aygıtın satışa çıkıp çıkmayacağı açıklanmadı. Fakat artık ise Honor V Purse resmi olarak satışa sunuluyor.

Honor V Purse özellikleri ve tasarımı

Honor tarafından yapılan duyuruda Honor V Purse, 19 Eylül’de Çin’de resmen piyasaya sürülecek. Fiyatı ise belgisiz. Tasarım açısından Honor V Purse, Huawei Mate Xs 2’ye çok benziyor. Dışa gerçek katlanabilir akıllı telefon olan Honor V Purse, yalnızca 9 mm kalınlığıyla şık bir profil sergiliyor. Bununla birlikte, Honor Magic V2, Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Xiaomi MIX Fold 3 üzere içe yanlışsız katlanabilir telefonların bilakis, V Purse ikincil bir kapak ekranı içermiyor.

Öte yandan Honor V Purse satışa çıksa da bu hala bir konsept telefon ve çanta üzere görünse de eşyaları içine koymak üzere bir fonksiyona sahip değil. Yalnızca bir moda eşyası olarak algılanması daha isabetli olur. Bununla birlikte tekrar de telefon, çıkarılabilir zincir temas kayışları kullanılarak bir çanta üzere takılabilir. Honor oluşturduğu V Purse dizaynını, kayışlar üzere fizikî ögelerle birleştiren etkileşimli Her Vakit Açık Ekran (AOD) tarzlarıyla bir ortaya getiriyor. Bunun nasıl işlediğini üstteki GIF’ten anlayabilirsiniz. Tasarım ve tarz özelliklerinin yanında Honor V Purse’un donanım tarafındaki yetenekleri bilinmeyen. Kimi raporlar Honor V Purse’ün Snapdragon 778G çipine sahip olduğunu ve 35W hızlı şarjı destekleyeceğini tez ediyor.

İçerik
Samsung Galaxy A05s Google Play Console’da listelendi: İşte beklenen özellikler

Teknoloji devi Samsung'un yeni giriş düzeyi akıllı telefonu Galaxy A05s, Google Play Console'da listelendi. 2023 yılının1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T ve 13T Pro’nun alacağı Android güncelleme desteği belli oldu

Xiaomi, geçtiğimiz gün Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro akıllı telefonlarını 26 Eylül'de Berlin'de tanıtacağını1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Hibrit motorlu zırhlı kara aracı FNSS Kaplan Hibrit tanıtıldı

FNSS, elektrikli ve dizel motora sahip Kaplan Hibrit'i tanıttı. Kaplan Hibrit, düşük güç tüketimi ve1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.