KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bard destekli Google Asistan ilk etapta Samsung’a özel olacak

Bard Destekli Google Asistan Ilk Etapta Samsung A Ozel Olacak169653 0 Birkaç gün evvel Google, yapay zeka ile desteklediği Google Assistant with Bard’ı tanıtmıştı. Yeni Google Asistan, firmanın ChatGPT ve Bing’e rakip olan üretken yapay zeka yazılımı Bard ile destekleniyor. Sorularınıza ilgili cevaplar sunmak için Google hesabınızın yanı sıra internette de bilgi arayabilecek olan yeni dijital asistan, görseller üretebilecek, seyahat planlayabilecek ve çok dahasını yapabilecek. Lakin görünüşe nazaran Bard’lı Google Asistan, başlangıçta Pixel ve Samsung akıllı telefonlarıyla sonlu olacak.

Bard’lı Google Asistan’ı bekleyenlere berbat haber

Bard Destekli Google Asistan Ilk Etapta Samsung A Ozel Olacak169653 1 Yayınlanan yeni bir rapor, Bard’lı Google Asistan’ın Tensor işlemcili Pixel akıllı telefonlar ve Samsung’un Galaxy S23 ve Galaxy S24 serisi aygıtlarıyla hudutlu olabileceğini ortaya koyuyor. Google uygulamasının beta sürümünün 14.41 versiyonunda Galaxy S23, Galaxy S24, Pixel 6, Pixel 7 ve Pixel 8 serisi aygıtların yeni yapay zeka takviyeli dijital ses asistanına birinci sahip olanlar ortasında yer alabileceğine dair birtakım deliller bulundu.

Zaten bilinenlere nazaran yeni Google Asistan birinci olarak Pixel 8 ve Tensor işlemcili öbür alt modellere gelecek. Akabinde, önümüzdeki yılın başlarında Galaxy S24’e ve sonrasında Galaxy S23’e gelmesi epey olası. Başka aygıtların ise biraz daha beklemesi gerekecek. Google, geçen hafta Bard takviyeli Google Asistan’ın kısa mühlet içinde makul test kullanıcılarına sunulacağını belirtmişti. Dahası, bu bir iştirak tecrübesi olacak, yani özelliği test etmek için katılmanız gerekecek. Gelecek yılın başlarında ise daha geniş bir kullanım olacak. Benzeri tarih dilimlerinde Galaxy S24 serisi de çıkış yapacak.

İçerik
30 saate kadar dayanan Samsung Galaxy Buds FE tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Galaxy S23 FE akıllı telefon, Galaxy Tab S9 FE tablet ile birlikte tanıtılan Galaxy Buds1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
MNG Kargo artık DHL Group’un bir parçası

Rekabet Kurumu ve Bilgi Teknolojileri ve Bağlantı Kurumu’ndan gerekli onayların alınmasının akabinde pay bölüm süreci1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı

Kulaklık bölümünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım mühletlerine ehemmiyet veren tüketiciler için yeni bir kablosuz1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.