KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bard destekli Google Asistan ilk etapta Samsung’a özel olacak

Bard Destekli Google Asistan Ilk Etapta Samsung A Ozel Olacak169653 0 Birkaç gün evvel Google, yapay zeka ile desteklediği Google Assistant with Bard’ı tanıtmıştı. Yeni Google Asistan, firmanın ChatGPT ve Bing’e rakip olan üretken yapay zeka yazılımı Bard ile destekleniyor. Sorularınıza ilgili cevaplar sunmak için Google hesabınızın yanı sıra internette de bilgi arayabilecek olan yeni dijital asistan, görseller üretebilecek, seyahat planlayabilecek ve çok dahasını yapabilecek. Lakin görünüşe nazaran Bard’lı Google Asistan, başlangıçta Pixel ve Samsung akıllı telefonlarıyla sonlu olacak.

Bard’lı Google Asistan’ı bekleyenlere berbat haber

Bard Destekli Google Asistan Ilk Etapta Samsung A Ozel Olacak169653 1 Yayınlanan yeni bir rapor, Bard’lı Google Asistan’ın Tensor işlemcili Pixel akıllı telefonlar ve Samsung’un Galaxy S23 ve Galaxy S24 serisi aygıtlarıyla hudutlu olabileceğini ortaya koyuyor. Google uygulamasının beta sürümünün 14.41 versiyonunda Galaxy S23, Galaxy S24, Pixel 6, Pixel 7 ve Pixel 8 serisi aygıtların yeni yapay zeka takviyeli dijital ses asistanına birinci sahip olanlar ortasında yer alabileceğine dair birtakım deliller bulundu.

Zaten bilinenlere nazaran yeni Google Asistan birinci olarak Pixel 8 ve Tensor işlemcili öbür alt modellere gelecek. Akabinde, önümüzdeki yılın başlarında Galaxy S24’e ve sonrasında Galaxy S23’e gelmesi epey olası. Başka aygıtların ise biraz daha beklemesi gerekecek. Google, geçen hafta Bard takviyeli Google Asistan’ın kısa mühlet içinde makul test kullanıcılarına sunulacağını belirtmişti. Dahası, bu bir iştirak tecrübesi olacak, yani özelliği test etmek için katılmanız gerekecek. Gelecek yılın başlarında ise daha geniş bir kullanım olacak. Benzeri tarih dilimlerinde Galaxy S24 serisi de çıkış yapacak.

İçerik
Uygun fiyatlı ROG Ally satışa çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Bildiğiniz üzere el konsolu pazarında, Nintendo Switch'in akabinde büyük bir hareketlilik yaşanıyor. O denli ki1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Galaxy Ring bekleyenlere kötü haber: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki bunlar arasında bir akıllı yüzük modeli1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Android 14 güncellemesi alacak yeni Xiaomi telefonlar belli oldu

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Android 14 tabanlı MIUI 15 güncellemesi için çalışmalara başladı. Bu bağlamda halihazırda beta1

3 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.