KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple, yeni iPad’ler için özel etkinlik düzenlemeyecek

Apple Yeni Ipad Ler Icin Ozel Etkinlik Duzenlemeyecek168623 0 Apple, 12 Eylül’de TSİ 20.00’de başlayacak Wonderlust etkinliğinde yeni jenerasyon iPhone’lar ve Apple Watch’lara odaklanacak. Yeni jenerasyon iPad Air üzere öteki beklenen aygıtları da Ekim ayında tanıtacak. Lakin, Wonderlust aktifliği üzere özel bir aktiflik yayınlamak yerine basın sayfası üzerinden tanıtacak.

Yeni iPad Air basın sayfasından tanıtılacak

Yeni iPad Air modelinin yakında tanıtılması beklenirken, iPad Pro’ların gelecek yıla kadar çıkmayacağı söyleniyor. Apple’ın Ekim ayında bir lansman düzenlemek yerine bu yılın başlarında M2 Pro ve M2 Max çipli MacBook Pro’yu tanıttığı formda bir tanıtım yapması bekleniyor.

Apple M2 çip ile güncellenecek

Yeni iPad Air, muhtemelen Apple M2 çipiyle donatılacak ve WiFi 6E, Bluetooth 5.3 dayanağı kazanacak. Dizaynda ufak değişiklikler olabilir, daha çok donanımsal olarak güçlendirilecek. Apple, en son Mart 2022’de güncellenmiş iPad Air’ı tanıttı. M1 çip, 5G, Center Stage takviyesiyle 12MP ön kamera, USB-C portu, yeni renk seçenekleriyle gelmişti.

Wonderlust etkinliğinde neler tanıtılacak?

Apple, 12 Eylül’de iPhone 15 serisi ile birlikte Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 modelini tanıtacak. Aktiflikten bir mühlet sonra iOS 17, iPadOS 17, watchOS 10, tahminen macOS 14 Sonoma final sürümü yayınlanacak.

İçerik
Microsoft, Bing Chat sohbet robotunu Skype’a entegre etti

Yazılım devi Microsoft, akıllı sohbet robotu Bing Chat'i eserlerine dahil etmeye devam ediyor. Yapay zekayı1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Dünyanın ilk e-ink tümleşik bilgisayarı

Elektronik mürekkep ekran teknolojileri yıllar içerisinde kendisini hayli geliştirdi fakat hala yaygın bir kullanım alanına1

1 dk. 9 Okundu
İçerik
Sahte hesaplara son! X’te kimlik tabanlı doğrulama dönemi başladı

Bir müddettir eski ismi Twitter olan X’e kimlik kartı tabanlı hesap doğrulama özelliğinin geleceği söyleniyordu.1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.