KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Huawei’den premium tasarım sunan bütçe dostu telefon geliyor

Huawei Den Premium Tasarim Sunan Butce Dostu Telefon Geliyor169782 0

TENAA veritabanında FGD-AL00 model numarasına sahip yeni bir Huawei akıllı telefon ortaya çıktı. Yayınlanan fotoğraflara baktığımızda aygıtın dizaynının Huawei P60 serisine benzediğini görüyoruz. Dış görünüm olarak premium bir model izlenimi veriyor fakat teknik özellikleri bakımından bütçe dostu telefonlara daha uygun üzere görünüyor.

FGD-AL00’nın yalnızca 4G desteği sunacağını belirtelim. Akıllı telefon 2 GHz saat suratına sahip sekiz çekirdekli bir işlemciden güç alacak. Yazılım tarafında ise HarmonyOS‘tan bahsediliyor. Aygıt 1600 x 720 piksel (HD+) çözünürlük sunan 6.75 inç LCD ekranla gelecek. İmajlara bakılırsa panelin merkezinde ön kameraya mesken sahipliği yapan bir delik mevcut.

Huawei Den Premium Tasarim Sunan Butce Dostu Telefon Geliyor169782 1

Kamera, bellek ve depolama detayları

Çinli markanın yeni telefonunda 50 ve 2 megapiksel sensör kombinasyonundan oluşan çift art kamera vazife yapacak. Ön kameranın çözünürlüğü ise 8 megapiksel olacak. FGD-AL00 modeli için yan tarafa pozisyonlandırılmış parmak izi tarayıcısı ve Huawei’ye özel nano hafıza kartı dayanağı de konuşuluyor.

Akıllı telefonun 6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolama seçenekleri ile sunulacağına yönelik bilgiler de var. Tüm bunlara ek olarak 5.900 mAh batarya içereceğini belirtelim. Huawei FGD-AL00’ün pazara resmi olarak hangi isimle sunulacağı ve lansman tarihi hakkında şimdi bir bilgi yok.

İçerik
iPhone 15 ve 15 Pro’nun kamera özellikleri: Neler bekleniyor?

Apple, yeni kuşak iPhone 15 ve 15 Pro modellerini önümüzdeki günlerde duyurmayı planlıyor. Hasebiyle lansmana sayılı günler kala, iPhone1

4 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung, AMD ile olan GPU ortaklığını sonlandırabilir

Samsung ve AMD arasındaki işbirliği üç yıl evvel Samsung'un kendi Exynos yongalarına RDNA 2 mimarili1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Windows Klavye Kısayolları

İnsanların büyük bir bölümü tarafından tercih edilen bir işletim sistemi olan Windows Klavye Kısayolları farkındalığıyla,1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.