KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Anında Kredi Veren Bankalar

İçindekiler

Kredi çekmek eskisi kadar zor olmadığı için artık birçok banka kişilere şubeye çağırmadan imza istemeden anında kredi vermektedir. Hemen kredi onayı veren bankalar bu hizmet ile ihtiyacı olan kişilere bankaya gitmeden kredi çekme imkanı sağlayarak zamandan tasarruf sağlamaktadır. Anında kredi veren bankalar arasında aşağıda da sayacağımız üzere; İş Bankası, Ak Bank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ön plana çıkmaktadır. Ön onaysız kredi çekmek isteyenler için hızlı kredi başvuru hakkında her şey.

Anında onaylı kredi, kredi talep eden müşteriye bankanın hiçbir belge getirme zorunluluğu uygulamadan onay vermesi anlamına gelmektedir. Bu kredi talebi, bankanın iletişim merkezlerinden, internet sitelerinden, mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir ve bu başvuruya çok kısa süre içerisinde cevaplanmaktadır. Gelişen teknoloji ve bankaların dijitalleşmesi ile birlikte, artık hemen hemen tüm bankacılık işlemleri mobil cihazlar üzerinden yapılabilir hale gelmiştir. Banka şubesine gitme gerekliliğini ortadan kaldıran ve zamandan kazanmayı sağlayan bu uygulamalardan birisi de kredi başvurusu için gerçekleştirilmektedir. Özellikle, acil nakit ihtiyacı duyan kişilerin hizmetine sunulan anında onaylı kredi uygulaması birçok banka tarafından sağlanmaktadır.

Garanti Bankası  Anında Kredi

Banka şubesine gitmeden ön onaysız kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası da vardır. Bankaya gitmeden kredi Garanti Bankası’nın çeşitli kanalları üzerinden yapılabiliyor. Garanti Bankası şu an için şubeye gitmeden 75.000 TL’ye kadar kredi veriyor. Eğer maaş hesabınız Garanti’de ise 75.000 TL’ye kadar kredi verilebiliyor. Değilse 25.000 TL’ye kadar kredi veriliyor. %1,39, %1,49 ve %1,59 faiz oranlarıyla sunulan kredi 3–48 ay arasında vade seçeneği ile veriliyor. Başvurularınızı ister Garanti internet ister Garanti Cep’ten 7/24 yapabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi

Tercih edilirliği çok fazla olan ve kampanyalarıyla da müşterilerini çeken Vakıfbank anında kredi imkanı ile de hem müşterilerini hem de paraya ihtiyacı olanları mutlu ediyor. Vakıfbank ile dakikalar içerisinde 20.000 TL’ye kadar kredi bulmak mümkün oluyor. Aynı zamanda çekilen kredinin ödeme şekilleri de kolay oluyor. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak çekilebilecek bankalar içerisinde Vakıfbank önemli bir yer edinmiş oluyor. Vakıfbank da çekilen kredilerde kredi tahsis ücreti de çekilen krediye göre değişiklik göstermekle birlikte 45 TL ve 75 TL arasında bulunuyor. Banka müşterisi olmayanlar için anında kredi de Vakıfbank bazı şartlarda sunuyor. Çekilebilecek olan kredi miktarları müşterilerin notuna göre ve belirlenmiş şartlara göre belirleniyor.

Akbank Anında Kredi

Direkt kolay kredi başvurusu imkanı sağlayan bir diğer banka Akbank’tır. Akbank şubeye gitmeden kredi fırsatını 30.000 TL’ye kadar olan kredi tutarlarında sağlıyor. Hem Akbank internet şube hem de Akbank Direkt Mobil üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 7/24, belgesiz, imzasız kredinizi saniyeler içinde alabilir, 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

Banka Şubesine gitmeden kredi veren bankalar arasında ilk olarak İş Bankası’nı sayabiliriz. İş Bankası şubeye gitmeden kredi imkanını internet bankacılığı ve İş Cep üzerinden sağlıyor. Dilerseniz her iki kanaldan da anında kredi başvurusu yapabilir, dakikalar içinde kredinizi alabilirsiniz. İş Bankası 25.000 TL’ye kadar çekilecek krediler için şube şartını kaldırmıştır. 48 aya kadar vade imkanı verilen kredi başvurusuna 7/24 başvuru yapılabiliyor. %1,49 faiz oranıyla verilen kredi, onaylandığı taktirde hesabınıza aktarılıyor. Bu sayede hiçbir şekilde şube ile muhatap olmuyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi

Onaylı kredi uygulaması olan bankalardan bir tanesi de; Yapı Kredi Bankası’dır. Şubeye gitme gereksinimi duyulmayan, belgesiz olarak yapılan kredi başvurularını alan Yapı Kredi, bireysel ihtiyaç kredisi ve konut kredisi hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Müşteri hizmetler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık, SMS yöntemleri ile gerçekleştirilebilen anında onaylı kredi başvurusu sonrası, banka yetkilisi işlemin onaylanması durumunda müşteri ile iletişime geçmekte ve
söz konusu olan parayı, kişinin hesabına aktarmaktadır. Yapı Kredi’de, bu anında onaylanan kredi uygulaması için verilebilecek olan kredinin maksimum tutarı; 25,000 TL’dir. Bu üst limit ile hizmet veren banka, yüzde 2,50’den başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Ayrıca, müşterilerine 36 ay vade
imkanı sunmaktadır.

Ziraat Bankası Anında Kredi

Banka şubesine gitmeden kredi veren bankalar içinde bir diğeri Ziraat Bankasıdır. Şubeye gitmeden kredi Ziraat Bankası’nın 444 00 00 numaralı çağrı merkezi kanalıyla, SMS bankacılığı yoluyla, internet bankacılığı ile ve mobil uygulama ile alınabiliyor. Ziraat SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDI boşluk T.C kimlik no boşluk Kredi Tutarı boşluk vade boşluk Aylık net gelir yazılarak 4747’ye mesaj atılmalıdır. İnternet şubesi ve mobil şube üzerinden de müşteri bilgileriyle kredi başvurusu yapılmaktadır. Onaylandığı taktirde krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

Denizbank Anında Kredi

Şubeye gitmeden kredi Denizbank aracılığıyla da alınabiliyor. Denizbank, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ler kanalıyla kredi başvurusu alıyor. %1,34 faiz oranıyla 36.000 TL’ye kadar; 3–48 ay arasında vade seçeneği sunuyor.

Düşük findeks notu her zaman büyük sorunlara neden olmaktadır. Konut kredisi ya da ihtiyaç kredisi çekmek istediğinizde banka hemen yardımcı olmaz; özellikle banka puanı 700’ün altında olanlar kesin kredi çekemez algısına kapılmaktadır. Ama geçen sene gelen sicil affı sonrası birçok banka kredi notu düşüklere kolay kredi veren banka noktasında iyi çalışmalara imza atmaya başladı.

Örneğin ING Bankası kredi notu olmayana, kredi notu hesaplanamayanlara kredi çıkartmaya başladı. Akbank da düşük kredi notuna kredi veren banka olarak ön plana çıktı. Yapı kredi bankası da findeksi düşüklere kredi vermeye devam ediyor.

Odeabank Anında Kredi

Saydığımız bankalar, gelir belgesi olan ve kredi limiti yeterli olan müşterilerine kredi çıkartmaktadır. Genelde 10 bin TL ve 20 bin TL gibi düşük limitli krediler onaylanırken, kefil ve ipotek duruma göre talep edilebilmektedir. Odeabank kredi notu düşük kişilere hemen kredi veren banka olarak bilinir. Ama başvuru yapmadan önce aşağıdaki detaylara dikkat etmelisiniz. Aktifbank ve Pozitif Bank aracılığı ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2019 yılında yine kolay kredi imkanı sağlayacak mı? Nakit para ihtiyacımız için ilk başvurular genelde finans merkezi olarak bankalardır. Ama özellikle kredi notumuz belli bir noktadan daha düşükse o zaman bu bankalar kredi vermeye pek sıcak bakmaz. Türkiye’de birçok kişinin de findeksi düşük olması nedeni ile artık bazı kurumlar bunu bir fırsata çevirmeye çalışmaktadır. Bu noktada kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2019 yılında bir dizi çalışma başlattı.

QNB Finansbank Anında Kredi

Önemli bir anında kredi kartı veren bankalar içerisinde yer almakta olan QNB Finansbank düşük faiz oranıyla anında kredi veriyor. Yaklaşık %1.33 faiz oranı uygulanmakta olan kredilerde 48 ay kadar vade imkanı da sunuluyor. QNB Finansbank başvuru yapan müşterilerin derecelerine göre ne kadar alabilecek olduklarını hızlı bir şekilde gösteriyor ve başvuru hızlıca sonuçlanıyor. Şubeye de gitmeye gerek olmadan QNB Finansbank ne kadar kredi imkanı tanıyorsa o kadar kredi çekebilmek mümkün oluyor.

Kredi çekerken yapılan ödeme planı da insanlar açısından kolaylık sağlıyor. QNB Finansbank anında kredi almak ya da ne kadar alınabildiğini öğrenmek isteyen müşteriler internet üzerinden ya da sms atarak hızlıca bu işlemleri gerçekleştirebiliyor.

İçerik
BES Biriken Para Sorgulama

BES yani Bireysel Emeklilik Sistemi son günlerde birikim yapmak isteyen çalışanların tercih ettiği bir sistem1

3 dk. 14 Okundu
İçerik
Aşure Nasıl Yapılır? Aşure Tarifi

Aşure yapma geleneği toplumumuzda önemli bir yere sahiptir. Muharrem aynının onunda aşureler yapılır ve komşulara1

2 dk. 9 Okundu
İçerik
Karpuz Kilo Yapar mı?

Karpuz Kilo Yapar mı? - Yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi olan karpuz, sulu yapısı ile sıcak1

3 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.