KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Alone in the Dark Ertelendi: İşte Yeni Çıkış Tarihi

 
Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Pieces Interactive’in üstlendiği Alone in the Dark reboot ertelendi. Oyun evvelden planlanan 25 Ekim çıkış tarihinden 16 Ocak 2024’e kaydırıldı. Yeni sürüm, PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve GOG üzerinden PC için mevcut olacak.
 
Ekip erteleme hakkında açıklama yaptı
 
Acaaf703 0907 4695 Ac7E 89E56C0E3D29 
 
Bir mühlet ileriye atılan Alone in the Dark için THQ Nordic bir basın bülteninde şunları aktardı “Amacımız Alone in the Dark’ın destansı bir formda çıkışını gerçekleştirmek. Sizlere gerçek bir tecrübe sunmak ismine daha fazla odaklanmayı istiyoruz. Sizlere en düzgününü sunmak için tüyler ürpertici kaygı oyunun dehşetini 16 Ocak 2024’te ortaya erteliyoruz. Bu süreç zarfında oyun tecrübesini titizlikle elden geçirecek birebir vakitte içerisinde kaybolacağınız bir atmosfer oluşturacağız.”
 
Psikolojik dehşet ve klasik hayatta kalma dehşet oyunu Alone in the Dark’ın yine uyarlamasında Güneye İlişkin Gotik öğeler buluşuyor. 1920’lerde geçen oyunda gerçeklik, gizem ve deliliğin birleştiği bir yere adım atıyorsunuz. Oyunda ek olarak sorgulama yapacağınız bir yapı yer alıyor. Oyun içerisinde kime güveneceğinizi, kime inanacağınızı büsbütün siz belirliyorsunuz. 
 
90’ların klasik kült dehşet oyununa bir aşk mektubu olan Alone in the Dark yine uyarlamasında Dercete Manor’ı keşfediyorsunuz. 
 
Oyun içi karakter animasyonları ve duyguları
 
 

İçerik
Trepang2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Geliyor

 Yayıncı Team17 ve geliştirici Trepang Studios, birinci şahıs nişancı oyunu Trepang2'nin PlayStation 5 ve Xbox1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Borderlands Geliştiricisi Gearbox’ın Potansiyel Satışı Söz Konusu: Kim Satın Alacak?

 Embracer Group bünyesinde bulunan ve Borderlands serisinin geliştiricisi olarak karşımıza çıkan Gearbox Entertainment, konuya aşina üç1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Lies of P’den 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 NEOWIZ tarafından oyunculara sunulacak soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lies of P'nin 7 dakikalık yesyeni1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.