KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Temalı Kredi Kartları Piyasaya Sürülüyor: İşte Avantajları

 
Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir atılıma daha imza atıyor. Bu kapsamda kullanıcılara “Xbox temalı kredi kartı” sunmayı planlıyor. Barclays tarafından dağıtılacak bu kartların yıllık fiyatı bulunmuyor.
 
Kart birinci etapta Insider programına dahil olanlara sunuluyor
 
A8787187 4Baa 45E1 838F 52247C9E3640 
 
21 Eylül 2023’ten itibaren Xbox Insider programına dahil olanlar için sunulmaya başlanacak olan yeni kart, gelecek yıldan itibaren tüm Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Xbox hizmetlerinden sorumlu kurumsal lider yardımcısı Dave McCarthy kart ile ilgili şu sözleri kullanıyor: “Xbox temalı kredi kartları, kart sahipleri için çeşitli avantajlar sunuyor. Kullanıcılar günlük alışverişlerinde çeşitli puanlar kazanabiliyor ve bu puanları xbox.com’daki oyunlarda ve ek içeriklerde kullanabiliyor.”
 
Kart sahipleri Microsoft Store’daki uygun alışverişlerde 5 kat puan, Grubhub, DoorDash üzere yemek dağıtım hizmetlerinde ve ek olarak Netflix ve Disney+ üzere yayın hizmetlerinde 3 kat puan kazanabiliyor. Oyuncular ayrıyeten beş kart tasarımı ortasından seçim yapabiliyor ve kredi kartlarını Xbox oyuncu etiketleri ile özelleştirebiliyor. 
 
Son olarak birinci satın alımlardan sonra kullanıcılar 5.000 kart puanı (50 Dolar değerinde) ve yeni üyeler için armağan edilebilen üç aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanabiliyor.

İçerik
Playstation 5 için Yeni Sistem Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yeni Özellikler

 Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 için yeni erişilebilirlik özelliklerini, yeni ses seçeneklerini, öteki oynatıcılarla irtibat1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Requiem: Avenging Angel Oyunu GOG Platformunda Ücretsiz

 GOG tarafından kullanıcılara sunulan Sonbahar İndirimi kapsamında dördüncü ve son fiyatsız oyun güncellendi. Bu kapsamda Requiem:1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bethesda: Intel ARC Ekran Kartları Starfield’ı Oynatmakta Yetersiz

 Bethesda kısa mühlet evvel yeni bir açıklama yaptı. 6 Eylül tarihinde resmi olarak oyunculara sunulan1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.