KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Temalı Kredi Kartları Piyasaya Sürülüyor: İşte Avantajları

 
Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir atılıma daha imza atıyor. Bu kapsamda kullanıcılara “Xbox temalı kredi kartı” sunmayı planlıyor. Barclays tarafından dağıtılacak bu kartların yıllık fiyatı bulunmuyor.
 
Kart birinci etapta Insider programına dahil olanlara sunuluyor
 
A8787187 4Baa 45E1 838F 52247C9E3640 
 
21 Eylül 2023’ten itibaren Xbox Insider programına dahil olanlar için sunulmaya başlanacak olan yeni kart, gelecek yıldan itibaren tüm Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Xbox hizmetlerinden sorumlu kurumsal lider yardımcısı Dave McCarthy kart ile ilgili şu sözleri kullanıyor: “Xbox temalı kredi kartları, kart sahipleri için çeşitli avantajlar sunuyor. Kullanıcılar günlük alışverişlerinde çeşitli puanlar kazanabiliyor ve bu puanları xbox.com’daki oyunlarda ve ek içeriklerde kullanabiliyor.”
 
Kart sahipleri Microsoft Store’daki uygun alışverişlerde 5 kat puan, Grubhub, DoorDash üzere yemek dağıtım hizmetlerinde ve ek olarak Netflix ve Disney+ üzere yayın hizmetlerinde 3 kat puan kazanabiliyor. Oyuncular ayrıyeten beş kart tasarımı ortasından seçim yapabiliyor ve kredi kartlarını Xbox oyuncu etiketleri ile özelleştirebiliyor. 
 
Son olarak birinci satın alımlardan sonra kullanıcılar 5.000 kart puanı (50 Dolar değerinde) ve yeni üyeler için armağan edilebilen üç aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanabiliyor.

İçerik
EA Sports WRC Resmi Olarak Duyuruldu: İşte Fragman

 Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini Codemasters grubunun üstlendiği EA Sports WRC resmi olarak duyuruldu. Oyun1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Starfield Tüm Dünyada Artık Oynanabilir

 Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim'inve Fallout 4'ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios'un 25 yılın1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Xbox, Tokyo Game Etkinliğinde Yeni Game Pass Oyunlarını Tanıtacak

 Microsoft, Tokyo Game Show dijital etkinliğinde neler beklenebileceğine dair bir genel bakış sundu. Xbox baş pazarlama1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.