KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Temalı Kredi Kartları Piyasaya Sürülüyor: İşte Avantajları

 
Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir atılıma daha imza atıyor. Bu kapsamda kullanıcılara “Xbox temalı kredi kartı” sunmayı planlıyor. Barclays tarafından dağıtılacak bu kartların yıllık fiyatı bulunmuyor.
 
Kart birinci etapta Insider programına dahil olanlara sunuluyor
 
A8787187 4Baa 45E1 838F 52247C9E3640 
 
21 Eylül 2023’ten itibaren Xbox Insider programına dahil olanlar için sunulmaya başlanacak olan yeni kart, gelecek yıldan itibaren tüm Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Xbox hizmetlerinden sorumlu kurumsal lider yardımcısı Dave McCarthy kart ile ilgili şu sözleri kullanıyor: “Xbox temalı kredi kartları, kart sahipleri için çeşitli avantajlar sunuyor. Kullanıcılar günlük alışverişlerinde çeşitli puanlar kazanabiliyor ve bu puanları xbox.com’daki oyunlarda ve ek içeriklerde kullanabiliyor.”
 
Kart sahipleri Microsoft Store’daki uygun alışverişlerde 5 kat puan, Grubhub, DoorDash üzere yemek dağıtım hizmetlerinde ve ek olarak Netflix ve Disney+ üzere yayın hizmetlerinde 3 kat puan kazanabiliyor. Oyuncular ayrıyeten beş kart tasarımı ortasından seçim yapabiliyor ve kredi kartlarını Xbox oyuncu etiketleri ile özelleştirebiliyor. 
 
Son olarak birinci satın alımlardan sonra kullanıcılar 5.000 kart puanı (50 Dolar değerinde) ve yeni üyeler için armağan edilebilen üç aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanabiliyor.

İçerik
King’s Bounty 2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Çıkış Yaptı

 Yayıncı PLAION ve geliştirici Fulqrum Games, King's Bounty II'nin PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerini1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ghostrunner 2’nin Demo Sürümü Yayınlandı: Tüm Oyuncular için Ücretsiz

 Yayıncılığını 505 Games'in ve geliştiriciliğini One More Level'ın üstlendiği birinci şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner II'nin1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.