KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mortal Kombat 1’e Megan Fox’un Seslendirdiği Nitara Karakteri Dahil Oldu

 
Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealms Studios’un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’e Nitara karakteri eklendi. Oynanabilir bir karakter olarak karşımıza çıkan Nitara, Megan Fox tarafından seslendiriliyor.
 
Megan Fox’lu Nitara geliyor
 
016D2090 6999 4Bd6 Ab45 218096A02670 
 
Bu ay içerisinde çıkış yapmaya hazırlanan Mortal Kombat 1 birçok oyuncu tarafından bekleniyor. Oyun çıkış yapmadan evvel birçok oynanabilir karakter dahil oluyor ve artık ise resmi olarak Megan Fox’lu Nitara geliyor. Megan Fox karakter hakkında şu açıklamayı yapıyor: “Mortal Kombat oynayarak büyüdüm ve yeni oyunda bir karakteri seslendirdiğime inanamıyorum. Tüm vakitlerin en büyük oyun serilerinden birinin modülü olmak benim için bir gurur kaynağı.” 
 
Nitara karakteri Vaeternus’un karanlık ve ıssız diyarından geliyor. Vampir ırkını korumak için savaşan bu karakter keskin pençelerini, jilet üzere sivri dişlerini ve daha birçok yeteneğini kullanarak her türlü tehlikeyi alt edebiliyor. 
 
Beklenen oyun Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Tanıtım fragmanı
 
 

İçerik
Desolatium Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını SOEDESCO ve geliştiriciliğini Superlumen takımının üstlendiği point and click macera oyunu DESOLATIUM'un çıkış tarihi1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bang-On Balls: Chronicles 5 Ekim’de Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

 Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Exit Plan, Bang-On Balls: Chronicles'ın full sürümünü 5 Ekim'de PlayStation1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.