KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yarış Oyunu Hot Lap Racing Duyuruldu

 
Yayıncılığını Just For Games ve geliştiriciliğini Zero Games Studio’un üstlendiği yarış oyunu Hot Lap Racing Switch ve PC (Steam) için duyuruldu. Oyun 2024 yılında çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Oyun simcade tipine sahip
 
Bc28939C 7Da6 4F12 B127 25F1F6087303 
 
Simcade çeşidiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Hot Lap Racing oyuncuları oyunda tutacak biçimde dizayn ediliyor. Genel olarak bakacak olursak SimCade tipi ne gerçek simülasyonu ne de atari usulü oyunları tabir etmiyor. Münasebetiyle ikisinin ortasında bir yarış tecrübesi bizlere sunulmayı bekliyor.
 
Formula 1’lerden öbür yarış araçlarına kadar motor sporlarının tarihini keşfedebileceğiniz oyunda isterseniz arkadaşlarınızla yarışabiliyor yahut daha fazla oyuncuya karşı çevrimiçi olarak uğraş edebiliyorsunuz. Bu üslup oyunlarda siz de biliyorsunuz ki öteki oyuncularla yarışmak epeyce eğlenceli bir tecrübenin kilidini açabiliyor.
 
Oyunun şu anda duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Fragmanda sergilenen otomobiller ve çok daha fazlası oyuna dahil edilmeyi bekliyor. Bunun yanı sıra geliştirici takımın belirttiğine nazaran oyunda 30’dan fazla otomobilden oluşan liste bulunuyor.
 
İşte duyuru fragmanı
 
 

İçerik
Alan Wake 2 için 11 Dakikalık Saga Anderson Oynanış Videosu Yayınlandı

 Epic Games ve geliştirici Remedy Entertainment, kaygı temalı aksiyon macera oyunu Alan Wake 2 için1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Valorant Siyah Ekran Sorunu 2022

Dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcısı olan Valorant siyah ekran sorunu 2022 yılı itibari ile1

6 dk. 70 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.