KATEGORİLER
Kripto Al Sat

ESO 39. Güncelleme Şimdi Konsollarda: Uzun Zamandır Beklenen Oynanış İyileştirmelerini İçeriyor

 
The Elder Scrolls Online 39. Güncelleme artık Xbox ve PlayStation konsollarında fiyatsız olarak oynanabilir. Bu ana oyun güncellemesi The Elder Scrolls Online’a mevcut tüm ESO oyuncuları için uzun vakittir beklenen birçok uygunlaştırma ve ekleme getiriyor.
 
Genel iyileştirmeler ortasında bulunan Yeni Oyuncular İçin Misyon ve İçerik İyileştirmeleri kapsamında düşük düzey karakterlerinize verilen vazifelerin ölçüsü ve sıklığını düşüren çeşitli değişiklikler geliyor. Bunun yanında oyuncuları çeşitli noktalar ortasında taşıyabilen Tamriel’in Navigator (Kılavuz) NPC’leri (görevler aktif olsalar da olmasalar da), takip edilen misyonlar için oyuncuları bir pozisyona taşıyıp taşıyamadıklarını gösterecekler.
 
0244A78C B725 4A4F 8490 29D1Deaf8426 
Görev ve içerik iyileştirmelerinin yanında eşya idaresini uygunlaştırmak için 39. Güncelleme ile ana eşya tiplerine birtakım değişiklikler geliyor. Bu güncellemelerle birlikte artık farklı kaynaklardan gelen misal Crown Store eşyaları “Stack All Items” (Tüm Eşyaları Biriktir) seçeneğiyle tek yuvada biriktirilebiliyor ve ayrıyeten hangi eşyaların satılıp hangilerinin satılamadığı daha net bir formda tabir ediliyor.
Yukarıdakilerin yanında 39. Güncelleme geliştirilmiş mevt bildirimleri, Treasure Scamp eşya düşürme oranı iyileştirmeleri ve üç Cyrodiil Canavar Maskesi de dahil yeni mükafatlar getiriyor. PvP güncellemelerine ek olarak oyunculara satın alımdan evvel mobilyaların konutlarında nasıl göründüğünü görme fırsatını veren Preview Crown Furnishings (Crown Mobilyalarını Ön İzle) ve oyunculara direkt envanterlerinden yahut koleksiyonlarından meskenlerine eşya yerleştirme imkânını tanıyan Inventory Furnishing Placement (Envanterden Mobilya Yerleştirme) üzere kimi konut düzenleyicisi iyileştirmeleri de bu güncellemenin bir modülü.
39. Güncelleme artık PC/Mac, Xbox ve PlayStation konsollarında oynanabilir. 39. Güncelleme hakkında tüm ayrıntılara ulaşmak için buradak  resmi blog yazımızı okuyun. Düzeltmelerin, geliştirmelerin ve eklemelerin tam listesi burada resmi forumlarımızda bulunabilir.
 
basın bülteni 

İçerik
INDUSTRIA Geliştiricileri UE5 Destekli Yeni Bir Oyun Geliştiriyor

 Bilim kurgu nişancı aksiyon oyunu INDUSTRIA'nın gerisindeki takım Bleakmill şu anda Unreal Engine 5'i dayanaklı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yıllarca Beklediğimize Değdi mi? Starfield

 Oyun dünyasının en büyük geliştiricilerinden biri olan Bethesda'nın yıllar sonra yeni oyunu için sonunda vakit1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mortal Kombat 1’in PC Sürümüne Tartışmalı Koruma Denuvo Eklendi

 Dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 bu ayın sonlarında piyasaya sürülmeye hazırlanırken Warner Bros. oyunun Steam1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.