KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi, Black Shark S1 akıllı saatini tanıttı: İşte özellikleri ve fiyatı

Black Shark S1 Akilli Saat Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169293 0 Xiaomi ekosisteminin bir kesimi olan Black Shark markası, gloabal pazara yönelik Black Shark S1 akıllı saatini tanıttı. Üreticinin resmi web sitesinde listelenen aygıt, yalnızca siyah renkte sunuluyor. Birebir vakitte Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa için ön siparişe açıldığını belirtelim.

Black Shark S1, 466 x 466 piksel çözünürlükte 1.43 inç yuvarlak AMOLED ekran taşıyor. Panel 60 Hz yenileme suratı ve 600 nit parlaklığa sahip. Metal çerçeveli gövde ile gelen akıllı saat IP68 derecesi sayesinde suya ve toza karşı güçlü. Ayrıyeten Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yapılmasını da destekliyor.

Black Shark S1 Akilli Saat Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169293 1

Kalp atış suratı ve SpO2 ölçümü

Cihaz kalp atış hızı monitörü ile kandaki oksijen ölçüsünün ölçülmesi (SpO2) de dahil olmak üzere çeşitli sıhhat odaklı özellikler içeriyor. Ayrıyeten 100’ün üzerinde spor modu mevcut. Akıllı saatteki batarya olağan kullanım senaryosunda 10 güne kadar pil ömrü sağlayabiliyor.

Black Shark S1 Akilli Saat Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169293 2 Black Shark S1 için belirlenen fiyat etiketi 50 dolar. ABD ve Avrupa’da ön siparişe açılan akıllı saatin teslimatları iki hafta içinde başlayacak. Şirket ayrıyeten 90 dolar ve üzeri siparişlerde kargo ücreti talep etmiyor.
İçerik
Logitech Zone Wireless 2 karşı tarafın bile gürültüsünü engelliyor

Kulaklık modelleri de yavaş yavaş yapay zekâ teknolojilerinin kucağına kendisini bırakmaya başladı. Pek çok model1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Microsoft uygulama mağazası yenilendi: İşte yeni tasarım

Yenilenen Microsoft uygulama mağazası birinci olarak Canary ve Dev Channel Insider kullanıcılarına açıldı. Mağazanın resmî1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Özelleştirilebilir PS5 kontrolcüsü satışa çıkıyor: İşte fiyatı

Sony, engelli bireylerin PlayStation 5 oyunlarını daha kolay oynamalarına yardımcı olmak için yeni bir denetimci1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.