KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xiaomi Band 8 Active’in fiyatı ve özellikleriyle ortaya çıktı

Xiaomi Band 8 Active In Fiyati Ve Ozellikleriyle Ortaya Cikti169174 0 Xiaomi bugün geçtiğimiz saatlerde Xiaomi 13T serisini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Yeni akıllı telefonlar birebir vakitte sahneyi yeni Watch 2 Pro ve Band 8 giyilebilir eserleriyle de paylaştı. Bununla birlikte, şirket Xiaomi Band 8 Active olarak isimlendirilen öteki bir eseri de piyasaya sürecek üzere görünüyor. Resmi bir doğrulama olmamasına karşın, akıllı bandın tüm özellikleri, tasarım görselleri ve fiyatı internete sızdı. İşte detaylar.

Xiaomi Band 8 Active her şeyiyle sızdı

Xiaomi Band 8 Active In Fiyati Ve Ozellikleriyle Ortaya Cikti169174 1 Xiaomi Smart Band 8 Active, standart Xiaomi Band 8’in altında konumlandırılacak. Tasarım açısından daha köşeli bir sitile sahip olan aygıt, 172 x 320 piksel çözünürlüğe sahip 1,47 inç TFT ekran ile gelecek. Bu ekran 500 nit en yüksek parlaklık ve 247 PPI piksel yoğunluğu sunacak. Aygıtın 192 kB RAM ve 16 MB ROM ile donatılacağı bildiriliyor. Xiaomi Smart Band 8 Active, olağan kullanımda 14 güne kadar dayanabileceği sav edilen 210mAh bataryaya sahip olacak. Bandın büsbütün şarj olması yaklaşık 2 saat sürecek.

Xiaomi Band 8 Active, 26,4 gram tartısında ve 9,99 mm boyutlarında olacak.  Ayrıyeten, su altında 50 metreye kadar tesirli bir biçimde çalışmasına imkan tanıyan 5 ATM su geçirmezlik derecesine sahip olacak. İrtibat noktasında ise aygıt, Bluetooth 5.1 kullanacak ve 3 eksenli bir ivmeölçer ile bir PPG kalp atış suratı sensörü ile donatılacak.

Xiaomi Band 8 Active In Fiyati Ve Ozellikleriyle Ortaya Cikti169174 2 Sıhhat takibi tarafındaysa kalp atış suratı izleme, uyku izleme ve SpO2 ölçümünün yanı sıra tüm gün kalp atış suratı izleme ve gelişmiş uyku izleme üzere özellikler Band 8 Active’de yer alacak. Buna ek olarak, Xiaomi Smart Band 8, 10 profesyonel mod dahil olmak üzere 50’den fazla antrenman moduna sahip durumda.Xiaomi Smart Band 8, Avrupa’da 40 euro fiyat etiketine sahip olacak. Xiaomi Smart Band 8 Active tarafındaysa fiyatın bundan daha düşük olmasını bekleyebiliriz.
İçerik
iOS 17 güncellemesi ile birlikte 20’den fazla yeni zil sesi geliyor

Apple, iOS 17'de tüm zil sesleri ve metin tonlarını elden geçirerek telefon aramaları, iletiler, alarmlar1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
X’te paylaşılan haberlerdeki başlıklar kaldırılmaya başlandı

X'teki gönderileri, bilhassa de yüklü olarak haber ve medya yayınlarını takip ediyorsanız artık bunlar gözünüze1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 tanıtımı öncesi Apple Store kapatıldı

Apple, bugün düzenleyeceği Wonderlust etkinliği kapsamında iPhone 15 serisinin tanıtımını gerçekleştirecek. Teknoloji devi iPhone’ların yanında1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.