KATEGORİLER
Kripto Al Sat

X’e üç yeni Premium abonelik seçeneği geliyor

X In Yeni Premium Abonelik Secenekleri Ortaya Cikti169486 0 Musk, X Premium fiyatlı hizmetini tüm reklamları kaldıran seçenek dahil olmak üzere farklı planlara bölerek genişletmek istiyor.

Mevcut X Premium aboneleri, platformu fiyatsız olarak kullanan kullanıcılara kıyasla ana akışta daha az reklamla karşılaşıyor. Lakin gelecekte reklamları büsbütün ortadan kaldıracak bir seçenek gelecek. Alışılmış ki reklamsız tecrübe için kullanıcıların çok daha yüksek bir ödeme yapması gerekecek.

Temel, Standart ve reklamsız Plus abonelik

X uygulamasının en son sürümünde üç yeni X Premium abonelik seçeneğinin geleceğini gösteren bilgiler ortaya çıktı. Basic (Temel), Standart ve Plus abonelik seçeneği sunulacak. Temel planda kullanıcılar reklamları sistemli olarak görmeye devam edecek. Standart planda X, daha az reklam gösterecek. Plus planı, reklamsız gezinme sağlayacak. Hiç reklam görmek istemeyenlerin tercih edeceği X Plus’ın fiyatı ne kadar olacak şimdi muhakkak değil.

X Premium fiyatı ne kadar?

X Premium fiyatı aylık 177 TL. Bu fiyatlandırma web için geçerli. X Android / iOS uygulaması üzerinden aylık 209 TL olarak ücretlendiriliyorsunuz. X Premium fiyatı yıllık 2.199 TL fakat webden satın alırsanız 1.852,59 TL.

İçerik
Xiaomi telefonlarında Chrome tarayıcısının hacklendiği iddia ediliyor

İş güvenlik konusuna geldiği vakit Çinli akıllı telefon üreticileri çok da pak değil. Vakit zaman1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft vs Google: Devlerin savaşı başladı! İşte detaylar

Microsoft CEO'su Satya Nadella, pazartesi günü yaptığı açıklamada, Google'ın çevrimiçi aramalardaki hakimiyetinin devam etmesine müsaade1

7 dk. 1 Okundu
İçerik
Epic Games pes etmiyor, Apple davasını Yüksek Mahkemeye taşıyor

Apple’ın uygulama mağazasında geçerli olan gelir kesintisi pek çok geliştiricinin yansısını çekiyor. Epic Games git1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.