KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Todd Howard’dan Starfield Oyuncularını Kızdıran Açıklama: Sisteminizi Yükseltin

 
Bethesda tarafından oyunculara sunulan Starfield çok konuşulmaya devam ediliyor. Oyuncular oyunda birçok kusurun ve optimizasyon konusunda sıkıntıların olduğunu belirtiyor. Bu husus hakkında ise Todd Howard çeşitli açıklamalarda bulunuyor.
 
Todd Howard çarpıcı açıklamalarda bulundu
 
Bd8Ba02E 23F7 4Ba7 8F5E 9D123C1Bafe6 
 
Bloomberg’e verdiği röportajda Todd Howard, Bethesda’nın Starfield’ı PC için epeyce yeterli optimize ettiğini ve PC oyuncularının bu oyundan keyif alabilmek için bilgisayarlarını yükseltmeleri gerektiğini belirtti. Tıpkı vakitte Howard oyun içerisinde teknolojinin sonlarını zorladıklarını aktardı.
 
Starfield oyununa bakacak olursak rastgele bir Ray Tracing efekti bulunmuyor. Bunun dışında kullandıkları oyun motoru konusunda da oyuncular tarafından eleştiriliyor. Bu kapsamda oyuncular oyunun grafiklerinin tutarsız olduğunu belirtiyor. Bu da oyunun kimi sahnelerinde mükemmel göründüğü fakat kimi durumlarda ise makûs göründüğü manasına geliyor. 
 
Son olarak raporlarda Starfield, NVIDIA GeForce RTX 4090’da 4K / 60 fps ile çalışma konusunda sorun yaşıyor. Ayrıyeten oyun içi ayarların düşürülmesiyle elde edilen performans kazanımları ise en az seviyede karşımıza çıkıyor. Ek olarak oyunda NVIDIA DLSS 3 ve Intel XeSS için mahallî dayanak bulunmuyor. 
 

 

İçerik
PUBG Nations Cup 2023’te Ülkemizi Temsil Edecek Esporcular Belli Oldu!

 PUBG’nin heyecanla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023 (PNC 2023)’te ülkemizi temsil edecek oyuncular1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Resident Evil 4 Remake ve Village iPhone 15 Pro’ya Geliyor! Hem de Bu Yıl

 Capcom tarafından oyunculara sunulan Resident Evil 4'ün yine imali ve Resident Evil Village sürpriz bir1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Stray için Animasyon Uyarlaması Geliyor: İşte Detaylar

 Annapurna Animation, kediyi denetim ettiğimiz macera oyunu Stray için uzun metrajlı bir uyarlamanın geliştirildiğini duyurdu.1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.