KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Temalı Kredi Kartları ABD’de Piyasaya Sürülüyor

 
Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir atılıma daha imza atıyor. Bu kapsamda kullanıcılara “Xbox temalı kredi kartı” sunmayı planlıyor. Barclays tarafından dağıtılacak bu kartların yıllık fiyatı bulunmuyor.
 
Kart birinci etapta Insider programına dahil olanlara sunuluyor
 
A8787187 4Baa 45E1 838F 52247C9E3640 
 
21 Eylül 2023’ten itibaren Xbox Insider programına dahil olanlar için sunulmaya başlanacak olan yeni kart, gelecek yıldan itibaren tüm Xbox oyuncuları için geçerli olacak. Xbox hizmetlerinden sorumlu kurumsal lider yardımcısı Dave McCarthy kart ile ilgili şu sözleri kullanıyor: “Xbox temalı kredi kartları, kart sahipleri için çeşitli avantajlar sunuyor. Kullanıcılar günlük alışverişlerinde çeşitli puanlar kazanabiliyor ve bu puanları xbox.com’daki oyunlarda ve ek içeriklerde kullanabiliyor.”
 
Kart sahipleri Microsoft Store’daki uygun alışverişlerde 5 kat puan, Grubhub, DoorDash üzere yemek dağıtım hizmetlerinde ve ek olarak Netflix ve Disney+ üzere yayın hizmetlerinde 3 kat puan kazanabiliyor. Oyuncular ayrıyeten beş kart tasarımı ortasından seçim yapabiliyor ve kredi kartlarını Xbox oyuncu etiketleri ile özelleştirebiliyor. 
 
Son olarak birinci satın alımlardan sonra kullanıcılar 5.000 kart puanı (50 Dolar değerinde) ve yeni üyeler için armağan edilebilen üç aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanabiliyor.

İçerik
Yeni The Witcher 3 Modu Çıkarılmış İçerikleri Oyuna Dahil Ediyor

 Mod geliştiricisi 'glassfish777', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Witcher 3 için evvelki tüm1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Spyro Reignited Trilogy 10 Milyon Satışa Ulaştı!

 Yayıncılığını Activision ve geliştiriciliğini Toys for Bob takımının üstlendiği platform macera oyunu Spyro Reignited Trilogy'nin1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Minecraft’ı Nasıl İndirebilirim?

Minecraft, tüm dünyada oyun severler tarafından beğeniyle oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ilk olarak 20091

3 dk. 18 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.