KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Stalker 2 Ekibinin Stüdyosu Yangından Zarar Gördü: 70 Bin Dolarlık Hasar!

 
Kıyamet sonrası açık dünya hayatta kalma oyunu Stalker 2: Heart of Chornobyl’in geliştiricisi GSC Game World’ün ofislerinde yangın çıktı. Vortex tarafından bildirildiği ve HazzadorGamin tarafından Twitter’da paylaşıldığı üzere geliştiricinin ofisinin bir katı Perşembe günü çıkan yangın nedeniyle hasar gördü. Yangında kimse yaralanmazken ortaya çıkan hasarın 70.000 dolar olduğu iddia ediliyor.
 
Herhangi bir bilginin kaybolup kaybolmadığı aşikâr değil
 
12A3Ff7A 68Cf 48F3 A476 6Beb8236C804 
 
Ortaya çıkan rapora nazaran yangının şu anda geliştirilme kademesinde olan Stalker 2: Heart of Chornobyl’in belgelerine ziyan verip vermediği belirli değil. Yangın oyunun yedek sunucularının yakınında meydana geldi ve bilgi konusunda şu anda resmi bir açıklama yer almıyor. Münasebetiyle rastgele bir yorumda bulunamıyoruz. 
 
Yangın sonrası gruptan birçok kişi çeşitli açıklamalarda bulundu. Bir geliştirici Discord’a şunları yazdı: “Evet yangın olayı hakikat. Çıkan kazada talih yapıtı hiçbir çalışan yaralanmadı.” 
 
Olaylar üzerine daha evvelce belirtilen açıklamalarla beraber Stalker 2’nin 2024’ün birinci çeyreğinde çıkacağını söyleyebiliriz. Öte yandan Ukrayna temelli GSC Game World’ün yaşadığı tek felaket bununla sonlu değildi. Bildiğiniz üzere grup daha evvel Ukrayna / Rusya savaşından ötürü yer değiştirmek zorunda kaldı.
 

 

İçerik
Bethesda, Redfall Oyununu Desteklemeye Devam Edeceğini Açıkladı

 Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu Redfall için yeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Dune: Spice Wars Tam Sürüme Kavuşuyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını Funcom ve geliştiriciliğini Shiro Games'in üstlendiği gerçek vakitli strateji oyunu Dune: Spice Wars Erken1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.