KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox kredi kartı çıktı: İşte Xbox Mastercard’ın tüm avantajları

Xbox Kredi Karti Cikti Iste Xbox Mastercard In Tum Avantajlari168708 0 Microsoft, kısa bir müddet evvel Barclays ile ortaklaşa Xbox markalı bir kredi kartı çıkardığını duyurdu. Firma tarafından Xbox Mastercard olarak isimlendirilen kredi kartının yıllık fiyatı ise olmayacak. Bununla birlikte Xbox kredi kartı, kendine has özel kampanyalar ve ayrıcalıklarla birlikte kullanıcılara sunulacak.

Xbox kredi kartı: Xbox Mastercard

Xbox Kredi Karti Cikti Iste Xbox Mastercard In Tum Avantajlari168708 1 Xbox Mastercard, birinci satın alımda Game Pass ile gelirken yemek siparişlerinde ve yayın hizmetlerinde kullanım için de avantajlar sunuyor olacak. Yıllık fiyatı olmayan Xbox Mastercard, Microsoft Store’dan yapılan alışverişlerde 5x kart puanı ve Netflix ve Disney+’da 3x puan üzere oyunculara cazip gelebilecek bir dizi avantaja sahip. Kart ayrıyeten Grubhub ve DoorDash yemek siparişlerinde 3x puan ve öteki tüm satın alımlar için 1x puan sunuyor.
  • Xbox ve Microsoft: Microsoft Store’daki uygun eserlerde 5x kart puanı 
  • Yayın Hizmetleri: Netflix ve Disney+ üzere uygun yayın hizmetlerinde 3x kart puanı
  • Yemek Hizmetleri: Grubhub ve DoorDash üzere uygun yemek teslmat hizmetlerinde 3x kart puanı
  • Günlük alışverişler: Öteki tüm günlük alışverişlerde 1x kart puanı

Ayrıca, kart sahipleri birinci alışverişlerinden sonra yaklaşık 50 dolar bedelinde 5.000 kart puanı ve birinci alışverişlerinden sonra üç aylık Game Pass Ultimate kazanacak. Mevcut Game Pass aboneleri bu aboneliği diğer birine ikram edebilecek. Xbox Mastercard beş farklı dizaynla birlikte geliyor ve ayrıyeten bir oyuncu etiketiyle şahsileştirme seçeneği sunuyor. Microsoft bunun ek bir fiyat gerektirip gerektirmediğini belirtmedi.

Xbox Mastercard çıkış tarihi: Türkiye’de kullanılacak mı?

Xbox Mastercard, 21 Eylül’den itibaren ABD’deki Xbox Insider‘lara sunulacak. Microsoft, son bahar boyunca hizmetin dalgalar haline kullanıcılara ulaştırılacağını belirtti. 2024 yılında ise ABD’deki tüm kullanıcılar Xbox Mastercard için müracaatta bulunabilecek. Lakin Microsoft, Xbox Mastercard’ın Türkiye veya başka ülkeler için global erişimi için rastgele bir bilgi paylaşmadı. Muhtemelen hizmet bir müddet ABD’ye özel olacak.

İçerik
GPD Win Mini taşınabilir konsol duyuruldu

Şimdi piyasada bir tane Steam Deck var ve ikincisi için net bir tarih verilmiyor. Lenovo,1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
AB, kurallara uymaları için Apple, Google, Meta ve dahası için geri sayımı başlattı

Avrupa Komisyonu, katı yeni Dijital Piyasalar Yasası (DMA) kapsamında hangi teknoloji şirketlerinin ve hangi hizmetlerini1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Bir sonraki Apple Watch Ultra büyük yeniliklerle gelecek

Apple'ın yeni Apple Watch Ultra 2 modeli, 3.000 nit üzere yüksek parlaklık düzeylerine ulaşan güncellenmiş1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.