KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Game Pass fiyatlarına yeni zam yolda

Xbox Game Pass Zammina Hazir Olun169105 0 Oyun dünyasının en değerli abonelik servisi olarak gösterilen Game Pass bugün 30 milyon aboneye ulaşmış durumda. Ekosisteme kullanıcı kazandırma hedefinde olan ve Microsoft’a direkt pek para kazandırmayan Xbox Game Pass yaşanan ekonomik krizlerden nasibini alıyor.

Xbox Game Pass artırımı ne vakit?

Bir aktiflikte konuşan Microsoft Gaming işvereni Phil Spencer özellikle Starfield çıkışı ile birlikte Game Pass platformunda değerli bir yükseliş yaşadıklarını ve Forza Motorsport ile bunun devam etmesini beklediklerini lisana getirdi. Ayrıyeten abonelik servisine nizamlı olarak büyük oyunlar çıkarma kelamını de tuttuklarını belirtti.

Bununla birlikte Xbox Game Pass fiyatlarında yine bir artış yaşanıp yaşanmayacağı sorusuna ise Spencer bunun kaçınılmaz olduğunu ve yakın gelecekte bir artırım yapmak zorunda kalacaklarını belirtti. Fiyatlar yükselse de Game Pass hizmetinin sunduğu pahanın daima bunun üzerinde olacağının da altını çizdi.

Phil Spencer artırımlar konusunda net bir tarih vermedi fakat Game Pass fiyatları birinci kere Haziran ayında zamlanmıştı. Bu bakımdan en azından bu yıl içerisinde yeni bir artırım gelmeyeceği açık lakin gelecek yıl planlama nasıl olacak merak konusu.

İçerik
YouTube Music, podcast dinleyicileri için yeni özelliğini sundu

YouTube Music, podcast yayınlarını otomatik olarak indirecek. Lakin, yayıncının sayfasına gidip yeni ayarlar dişli simgesine1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi Watch S3 ufukta göründü: İşte beklenen özellikler

Çinli teknoloji devi Xiaomi, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda amiral gemisi Xiaomi 141

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google, kanser tespitini kolaylaştıran yapay zekalı mikroskop geliştiriyor

Google, ABD Savunma Bakanlığı ile birlikte, ısı haritaları yahut obje sonları üzere görsel göstergeleri gerçek1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.