KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Xbox Game Pass fiyatlarına yeni zam yolda

Xbox Game Pass Zammina Hazir Olun169105 0 Oyun dünyasının en değerli abonelik servisi olarak gösterilen Game Pass bugün 30 milyon aboneye ulaşmış durumda. Ekosisteme kullanıcı kazandırma hedefinde olan ve Microsoft’a direkt pek para kazandırmayan Xbox Game Pass yaşanan ekonomik krizlerden nasibini alıyor.

Xbox Game Pass artırımı ne vakit?

Bir aktiflikte konuşan Microsoft Gaming işvereni Phil Spencer özellikle Starfield çıkışı ile birlikte Game Pass platformunda değerli bir yükseliş yaşadıklarını ve Forza Motorsport ile bunun devam etmesini beklediklerini lisana getirdi. Ayrıyeten abonelik servisine nizamlı olarak büyük oyunlar çıkarma kelamını de tuttuklarını belirtti.

Bununla birlikte Xbox Game Pass fiyatlarında yine bir artış yaşanıp yaşanmayacağı sorusuna ise Spencer bunun kaçınılmaz olduğunu ve yakın gelecekte bir artırım yapmak zorunda kalacaklarını belirtti. Fiyatlar yükselse de Game Pass hizmetinin sunduğu pahanın daima bunun üzerinde olacağının da altını çizdi.

Phil Spencer artırımlar konusunda net bir tarih vermedi fakat Game Pass fiyatları birinci kere Haziran ayında zamlanmıştı. Bu bakımdan en azından bu yıl içerisinde yeni bir artırım gelmeyeceği açık lakin gelecek yıl planlama nasıl olacak merak konusu.

İçerik
Yapay zeka tarafından yapılan geometrik köy resimleri büyüleyici görünüyor

Halihazırda piyasada görsel üreten birden fazla yapay zeka modeli bulunuyor. Fakat model fark etmeksizin yapa1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Starfield, çıkış yaptığı gün tüm platformlarda 1 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti

Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG cinsinde yeni oyunu Starfield, 6 Eylül’de çıkış yaptı ve1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
WhatsApp, kilitli sohbetler için gizli kod kısmı geliştiriyor

Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kilitli sohbetler isimli yeni bir özellik geliştirmekteydi ve sızıntılara nazaran bu1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.