KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp’a hesaplar arasında geçiş yapma özelliği geliyor

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 0 Android için WhatsApp‘ın beta sürümünde “Ayarlar” kısmının arayüzü güncellendi ve birebir aygıtta birden fazla hesap kullanma özelliği eklendi.

Şimdilik bir tane ek hesap eklenebiliyor

WhatsApp’a gelecek olan bu değerli yenilik, kullanıcıların tıpkı cihazda ek bir hesap kaydetmelerine ve kullanmalarına imkan tanıyan çoklu hesap özelliği. Daha evvel, kullanıcılar ek hesaplar için WhatsApp’ı klonlamak veya üçüncü taraf uygulamalar indirmek zorunda kalıyorlardı. Şu anda kullanıcıların yalnızca bir ek hesap ekleyebileceği belirtiliyor lakin bu sınırlamanın gelecekte artırılması kuvvetle mümkün.

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 1 Uygulamanın ayarlarında yeni bir arayüzle birlikte birden fazla hesap oluşturma özelliği, Android için WhatsApp’ın 2.23.18.21 numaralı beta sürümünü yükleyen çok sayıda test kullanıcısı tarafından kullanılabiliyor. Çoklu hesap özelliğinin tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağı ise şimdi muhakkak değil.
İçerik
Starfield, çıkış yaptığı gün tüm platformlarda 1 milyon eş zamanlı oyuncuyu geçti

Bethesda Game Studios’un bilim kurgu RPG cinsinde yeni oyunu Starfield, 6 Eylül’de çıkış yaptı ve1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro Max teslimat süresindeki gecikmeler sürebilir: İşte nedeni

Tedarik zinciri analisti Kuo’nun açıklamasına nazaran, iPhone 15 Pro Max’in tetraprizma lens sisteminin üretiminde zorluklar1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Intel İnovasyon 2023’te yapay zeka ve yeni işlemci teknolojileri duyuruldu

Intel, yıllık Intel İnovasyon aktifliğinin üçüncüsünü 19-20 Eylül tarihlerinde düzenledi. Bu toplantıda, yapay zekayı her1

8 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.