KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp’a hesaplar arasında geçiş yapma özelliği geliyor

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 0 Android için WhatsApp‘ın beta sürümünde “Ayarlar” kısmının arayüzü güncellendi ve birebir aygıtta birden fazla hesap kullanma özelliği eklendi.

Şimdilik bir tane ek hesap eklenebiliyor

WhatsApp’a gelecek olan bu değerli yenilik, kullanıcıların tıpkı cihazda ek bir hesap kaydetmelerine ve kullanmalarına imkan tanıyan çoklu hesap özelliği. Daha evvel, kullanıcılar ek hesaplar için WhatsApp’ı klonlamak veya üçüncü taraf uygulamalar indirmek zorunda kalıyorlardı. Şu anda kullanıcıların yalnızca bir ek hesap ekleyebileceği belirtiliyor lakin bu sınırlamanın gelecekte artırılması kuvvetle mümkün.

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 1 Uygulamanın ayarlarında yeni bir arayüzle birlikte birden fazla hesap oluşturma özelliği, Android için WhatsApp’ın 2.23.18.21 numaralı beta sürümünü yükleyen çok sayıda test kullanıcısı tarafından kullanılabiliyor. Çoklu hesap özelliğinin tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağı ise şimdi muhakkak değil.
İçerik
Dünyanın ilk MagSafe akıllı aydınlatması ile tanışın

Apple’ın iPhone 12 ile birlikte tekrar hayata geçirdiği MagSafe temas teknolojisi farklı fikirlere konut sahipliği1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Uluslararası Uzay İstasyonu’nun mantar sorunu çözülmüş olabilir

Uluslararası Uzay İstasyonu'ndaki su geri kazanım sistemlerindeki tıkanıklıklar o kadar artmış durumda ki hortumların temizlenmesi1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Dünyanın ilk yüzde 100 hidrojen gaz türbini test edildi

Siemens Energy liderliğindeki bir Avrupa konsorsiyumu, saf hidrojen, doğal gaz ve bu ikisinin rastgele bir1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.