KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp’a hesaplar arasında geçiş yapma özelliği geliyor

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 0 Android için WhatsApp‘ın beta sürümünde “Ayarlar” kısmının arayüzü güncellendi ve birebir aygıtta birden fazla hesap kullanma özelliği eklendi.

Şimdilik bir tane ek hesap eklenebiliyor

WhatsApp’a gelecek olan bu değerli yenilik, kullanıcıların tıpkı cihazda ek bir hesap kaydetmelerine ve kullanmalarına imkan tanıyan çoklu hesap özelliği. Daha evvel, kullanıcılar ek hesaplar için WhatsApp’ı klonlamak veya üçüncü taraf uygulamalar indirmek zorunda kalıyorlardı. Şu anda kullanıcıların yalnızca bir ek hesap ekleyebileceği belirtiliyor lakin bu sınırlamanın gelecekte artırılması kuvvetle mümkün.

Whatsapp A Hesaplar Arasinda Gecis Yapma Ozelligi Geliyor168408 1 Uygulamanın ayarlarında yeni bir arayüzle birlikte birden fazla hesap oluşturma özelliği, Android için WhatsApp’ın 2.23.18.21 numaralı beta sürümünü yükleyen çok sayıda test kullanıcısı tarafından kullanılabiliyor. Çoklu hesap özelliğinin tüm kullanıcılara ne vakit sunulacağı ise şimdi muhakkak değil.
İçerik
Spider-Man 2’nin performans seçenekleri ortaya çıktı: 30, 40 ve 60fps seçeneğine sahip olacak

Insomniac Games’in merakla beklenen Playstation 5 özel oyunu Marvel’s Spider-Man 2’den yeni bilgiler gelmeye devam1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google’a şok dava: Eşim sizin yüzünüzden öldü

Bugün navigasyon sistemleri bilhassa akıllı telefonlar ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri ortasına girdi. Yürümek, toplu taşımayla1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Windows’un arkasındaki isim Panos Panay, Microsoft’tan ayrılıyor

Windows işletim sistemi ve Surface serisi aygıtların geliştirilmesinden sorumlu Panos Panay, 19 yılın akabinde Microsoft'tan1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.