KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Taahhüt kelimesinin açıklamasına baktığımızda genel anlamda üstlenme biçiminde açıklanabilmektedir. Bu ifade ile herhangi bir şey yapmayı ve üstüne alma olarak da açıklanabilir. Operatöre vereceğiniz taahhüde örnek verecek olursak; 12 ay boyunca bu tarifede kalmayı kabul ediyorum, erken çıkış yaparsam yansıyacak olan cayma ücretlerini de kabul ediyorum şeklinde bir ifade karşımıza çıkmaktadır. Böylece karşılıklı anlaşma durumuna taahhüt denilmektedir. Vodafone faturalı hat sahipleri taahhüt sorgulama işlemini için Vodafone taahhüt sorgulama kodu numarası ile bu işlemi yapabilirler. Kaç ay taahhüt kaldığını sorgulamak için Telefonunuzdan *7000#  tuşlayarak arama tuşuna basmanız ile sonucu öğrenebilirsiniz. Sorgulama kodu ile güncel faturanızı ve taahhüdünüzün ne kadar süre kaldığını öğrenebilirsiniz. Abonelerine taahhütlü tarifeler sunan operatörlerden birisi Vodafone’ dur. Vodafone, farklı tarifeleri ile hem taahhütlü hem de Taahhütsüz şekilleri abonelerine sunmaktadır. Vodafone taahhütlü tarife aboneleri, taahhüt sürelerinin ne zaman biteceğini kolayca öğrenebilirler. Vodafone taahhüt sorgulama işlemi şu şekilde yapılmaktadır:

 • Vodafone yetkili bayileri üzerinden taahhüt sorgulaması yapılabilir.
 • 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri Numarası üzerinden taahhüt sorgulama işlemi yapılabilir.
 • Vodafone internet sitesi üzerinden taahhüt sorgulama işlemi yapılabilir.
 • Vodafone sitesinden taahhüt sorgulama işlemi şu şekilde yapılır bu işlemeleri sırasıyla açıklayacak olursak;
 • Vodafone resmi internet sitesine girilir.
 • Sitenin ana sayfasından sisteme cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yapılır.
 • Girişin ardından ana sayfanın üst kısmında bulunan “Tarife ve Paketlerim” sekmesine tıklanır.
 • Açılan sayfada kişinin taahhüdünün hangi tarihte sona ereceği ve cayma durumunda ne kadar ödemesi gerektiği bilgisine ulaşılır.

Vodafone Taahhüt Ne Zaman Bitiyor?

Vodafone taahhütlü tarife kullanan aboneler, anlattığımız şekilde kolaylıkla taahhüt bitim sürelerini öğrenebileceklerdir. Bu sayfa üzerinden cayma bedelini de görmek mümkün olmaktadır. Tarifenin daha ne kadar kullanılması gerektiği ve taahhüdünün bozulması durumunda cayma bedeli olarak ödenmesi gereken tutar bilgisi de yer almaktadır. Vodafone taahhüt bozma cezası, abonelik sözleşmesi göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Aboneye taahhüt kapsamında ne kadar indirim sağlandığı, taahhüt karşılığında ne gibi hizmetler verildiği önemli bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler göz önünde bulundurulduğu zaman abonenin taahhüt bozma cezası belirlenmiş olmaktadır.

İçerik
Çin, yarı iletkenler için 40 milyar dolarlık rekor büyüklükte fon ayırıyor

Yarı iletken bölümünün ehemmiyeti herhalde hiçbir vakit son birkaç yıldır olduğu kadar büyük olmadı. Dünyanın1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Huawei’den premium tasarım sunan bütçe dostu telefon geliyor

TENAA veritabanında FGD-AL00 model numarasına sahip yeni bir Huawei akıllı telefon ortaya çıktı. Yayınlanan fotoğraflara1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Emojiler, Gmail’e Ekim’in Sonunda Masaüstü ve Mobile Eklenecek

Google, Gmail taşınabilir uygulamalarında ve masaüstü web sitesinde emoji yansıları gönderme takviyesini kısa vakit sonra1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.