KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vodafone Pay’in limiti 30 bin TL’ye yükseltildi

Vodafone Pay In Limiti 30 Bin Tl Ye Yukseltildi168558 0 Vodafone’un dijital ödeme platformu Vodafone Pay’in limiti yükseltildi ve yeni özellikler eklendi. Vodafone’dan yapılan açıklamaya nazaran sanal ve fizikî Vodafone Hisse Kart’ın kullanım limitini 1250 TL’den 30 bin TL’ye yükseltildi.

Limit artırma sürecini gerçekleştirmek için uygulama içinde kayıtlı bir kartın bulunması gerektiği belirtiliyor. Kayıtlı kart bilgileri doğrulandığında, fizikî ya da sanal Vodafone Hisse Kart’ın günlük/aylık yükleme ve harcama limiti 30 bin TL’ye yükseltiliyor, ATM’den nakit para çekme limiti ise 1000 TL oluyor.

Otomatik bakiye yükleme özelliği geldi

Vodafone Hisse Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verilebiliyor. Müşterilerin Vodafone Hisse Kart’ındaki bakiye makul fiyatın altına düştüğünde, müşterinin uygulamaya tarifli banka yahut kredi kartı aracılığıyla Vodafone Hisse Kart’a otomatik olarak yükleme yapılıyor.

İstanbulkart eklendi

Ayrıca Vodafone Hisse uygulamasına İstanbulkart entegrasyonu sağlandı. Kullanıcılar İstanbulkart’ını Vodafone Pay’e ekleyerek bakiye yükleme süreci yapabiliyor.

İstanbulkart bakiyesi yükleyenlere 70 TL hediye

İstanbulkart’ın eklenmesi onuruna bakiye yükleme kampanyası başladı. Eylül sonuna kadar İstanbulkart’ına Vodafone Hisse Kart ile toplam 150 TL ve üzeri bakiye yükleyen Freezone’lu gençler 70 TL kazanacak. Öteki kullanıcılar ise 50 TL kazanacak. Kazanılan meblağ, müşterilerin Vodafone Hisse Kartlarına yüklenecek.

Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“12 yaş üstü herkesin operatörden ve banka müşterisi olup olmamaktan bağımsız olarak kullanabildiği Vodafone Hisse, oyun içi satın almaya kadar pek çok alanda hayatı kolaylaştırıyor. Vodafone’un Türkiye’nin en süratli büyüyen yeni kuşak irtibat ve dijital servisler şirketi olma gayesi doğrultusunda çalışmalarımızı ivmelendirdik. Bu çerçevede, Vodafone Hisse uygulamamıza üç yeni özellik ekledik. Vodafone Hisse Kart’ın kullanılabilir kart limitini yükselttik. Öbür yandan, müşterilerimiz Vodafone Hisse uygulamasına İstanbul kent içi toplu ulaşım kartı ekleyebilecek ve bu kartlarına bakiye yükleyebilecekler. Ayrıyeten, Vodafone Hisse Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verebilecekler.”

İçerik
Snapdragon 8 Gen 3 tanıtımdan önce test edildi: İşte erken sonuçlar

Bildiğiniz üzere Apple, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Wonderlust aktifliği kapsamında en yeni işlemcisi Apple A17 Pro'yu1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Google Asistan’a yapay zekalı Bard eklendi: Artık çok daha zeki

Geçtiğimiz gün düzenlenen Made by Google etkinliğinde şirket, Bard yapay zeka sohbet robotunu Google Asistan'a1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max fiyatıyla şaşırtabilir

iPhone 15 ve 15 Pro serisi yalnızca birkaç hafta evvel tanıtılmış olsa da, halefi olacak iPhone1

1 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.