KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Vodafone Pay’in limiti 30 bin TL’ye yükseltildi

Vodafone Pay In Limiti 30 Bin Tl Ye Yukseltildi168558 0 Vodafone’un dijital ödeme platformu Vodafone Pay’in limiti yükseltildi ve yeni özellikler eklendi. Vodafone’dan yapılan açıklamaya nazaran sanal ve fizikî Vodafone Hisse Kart’ın kullanım limitini 1250 TL’den 30 bin TL’ye yükseltildi.

Limit artırma sürecini gerçekleştirmek için uygulama içinde kayıtlı bir kartın bulunması gerektiği belirtiliyor. Kayıtlı kart bilgileri doğrulandığında, fizikî ya da sanal Vodafone Hisse Kart’ın günlük/aylık yükleme ve harcama limiti 30 bin TL’ye yükseltiliyor, ATM’den nakit para çekme limiti ise 1000 TL oluyor.

Otomatik bakiye yükleme özelliği geldi

Vodafone Hisse Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verilebiliyor. Müşterilerin Vodafone Hisse Kart’ındaki bakiye makul fiyatın altına düştüğünde, müşterinin uygulamaya tarifli banka yahut kredi kartı aracılığıyla Vodafone Hisse Kart’a otomatik olarak yükleme yapılıyor.

İstanbulkart eklendi

Ayrıca Vodafone Hisse uygulamasına İstanbulkart entegrasyonu sağlandı. Kullanıcılar İstanbulkart’ını Vodafone Pay’e ekleyerek bakiye yükleme süreci yapabiliyor.

İstanbulkart bakiyesi yükleyenlere 70 TL hediye

İstanbulkart’ın eklenmesi onuruna bakiye yükleme kampanyası başladı. Eylül sonuna kadar İstanbulkart’ına Vodafone Hisse Kart ile toplam 150 TL ve üzeri bakiye yükleyen Freezone’lu gençler 70 TL kazanacak. Öteki kullanıcılar ise 50 TL kazanacak. Kazanılan meblağ, müşterilerin Vodafone Hisse Kartlarına yüklenecek.

Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“12 yaş üstü herkesin operatörden ve banka müşterisi olup olmamaktan bağımsız olarak kullanabildiği Vodafone Hisse, oyun içi satın almaya kadar pek çok alanda hayatı kolaylaştırıyor. Vodafone’un Türkiye’nin en süratli büyüyen yeni kuşak irtibat ve dijital servisler şirketi olma gayesi doğrultusunda çalışmalarımızı ivmelendirdik. Bu çerçevede, Vodafone Hisse uygulamamıza üç yeni özellik ekledik. Vodafone Hisse Kart’ın kullanılabilir kart limitini yükselttik. Öbür yandan, müşterilerimiz Vodafone Hisse uygulamasına İstanbul kent içi toplu ulaşım kartı ekleyebilecek ve bu kartlarına bakiye yükleyebilecekler. Ayrıyeten, Vodafone Hisse Kart’a otomatik bakiye yükleme talimatı verebilecekler.”

İçerik
Oppo A2x tanıtıldı: Dimensity 6020 işlemci ve 150 dolar fiyat

Oppo yeni bir giriş düzeyi telefon olan Oppo A2x'i duyurdu. Çinli marka aygıtta MediaTek işlemci1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Apple, çalışanlarından iPhone 12’nin radyasyon seviyesi hakkında konuşmamalarını istedi

Hatırlayacağınız üzere hafta başında Fransız yetkililer, elektromanyetik radyasyona maruz kalma hudutlarının ihlal ettiği gerekçesiyle iPhone1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Apple’ın iPhone aksesuarlarında USB-C’ye geçişi hızlı olacak

Apple, USB-C’ye geçerken birçok iPhone aksesuarını da (MagSafe Battery Pack ve MagSafe Duo dahil) yeni1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.