KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Valve’ın yeni VR başlığı ortaya çıktı: Valve Index 2 olabilir

Valve In Yeni Vr Basligi Ortaya Cikti Valve Index 2 Olabilir168627 0 Bildiğiniz üzere 2019 yılında Valve tarafından tanıtılan Valve Index, bilhassa Half-Life: Alyx ile kullanıcılardan olumlu yorumlar toplamayı başardı. Ancak Steam Deck’in çıkışından bu yana şirketn VR yatırımlarını yavaşlamış durumda. Son raporlar ise, Valve’ın yeni bir VR donanımı üzerinde çalıştığını gösteriyor. Valve Index 2 bekleneden yakın olabilir. 

Valve Index 2 için yeşil ışık

Bugün VR alanında uzman isimlerden Brad Lynch, Valve’ın yeni bir donanım için Güney Kore’den RRA (Radio Research Agency) sertifikası aldığını duyurdu. O denli ki bu sızıntıda, Valve imzalı yeni donanımın ”1030” kod numarasına sahip olduğu beliritliyor. Bu noktada Steam Deck’in ”1010”, Valve Index’in ise ”1007” kod numaraları ile eşleştirildiğini hatırlatalım.

Valve In Yeni Vr Basligi Ortaya Cikti Valve Index 2 Olabilir168627 1 Sertifikasyon dokümanlarında bu aygıtın Valve Index 2 olup olmadığını resmi olarak yer almıyor. Fakat Valve, Steam Deck 2’nin yakın vakitte duyurulmayacağını doğrulandı. Hasebiyle yeni sızıntı, kuvvetle beklenen Valve Index 2’ye işaret ediyor diyebiliriz.

Valve Index 2 hakkında bildiklerimiz şu an için sonlu. Öte yandan mevcut söylentiler,  aygıtın “Valve Deckard” olarak isimlendirilebileceğini söylüyor. Ayrıyeten selefine kıyasla bağımsız ve kablosuz olarak çalışabilme yeteneğine sahip olacak ve ek bir donanıma muhtaçlık duymayacak. 

İçerik
Google, yapay zeka tarafından yapılan siyası reklamlar için adım atıyor

Google, çok yakında siyası reklamverenler özelinde yapay zeka tarafından oluşturulan reklamlar için kıymetli bir adım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Oppo A2x tanıtıldı: Dimensity 6020 işlemci ve 150 dolar fiyat

Oppo yeni bir giriş düzeyi telefon olan Oppo A2x'i duyurdu. Çinli marka aygıtta MediaTek işlemci1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? - Mesajlaşma uygulaması olarak sürekli Whatsapp kullanan ancak belirli1

3 dk. 52 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.