KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Unity, “Ölüm Tehditleri” Sebebiyle İki Ofisini Kapattı!

 
Hemen çabucak herkesin bildiği Unity şirketi vefat tehdidi sonrasında iki ofisini kapatmak ve planlanan belediye binası toplantısını iptal etmek zorunda kaldı. Bloomberg tarafından bildirildiği üzere yazılım geliştirme şirketi “geniş çaplı bir mevt tehdidi” olayının akabinde Austin, Teksas ve San Francisco, CA ofislerine birkaç günlüğüne kepenk vurdu.
 
Unity şirketi çeşitli açıklamalarda bulundu
 
110859F9 97Ca 402B B844 C94C100Fe576 
 
Unity tarafına bu formda tehditler savrulurken resmi olarak bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu tabirler yer aldı: “Bugün kimi ofislerimize yönelik potansiyel bir tehdidin farkına vardık. Bizim burada en büyük önceliğimiz çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak. Bunun için de acil ve proaktif tedbirler aldık. Bu tehdidi resmi olarak değerlendirdik ve tedbir maksadıyla ofislerimizi birkaç günlüğüne kapattık. Ayrıyeten soruşturma konusunda kolluk kuvvetleriyle tam iş birliği yapıyoruz.”
 
Öte yandan Polygon tarafından ortaya çıkarılan bir rapora nazaran San Francisco Polisine “bir çalışanın toplumsal medyayı kullanarak çeşitli tehditler savurduğu” aktarıldı.
 
Unity’nin içerisine düştüğü bu durum Unity motorunu kullanan her oyun kurulduğunda geliştiricilerden fiyat almayı planlamasından ortaya çıktı. Bu atak geliştiriciler kanadında büyük reaksiyonla karşılandı. 

İçerik
Spelldrifter, Epic Games’te Ücretsiz

 Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games'in bu haftaki oyunu geçtiğimiz günlerde1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Mobil Oyun Final Fantasy 7 Ever Crisis’i PC’de 4K Olarak Oynayabilirsiniz

 Square Enix tarafından oyunculara sunulan taşınabilir aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 7 Ever Crisis1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Sony, PlayStation Plus Üyelik Uzatma Seçeneğine Sınırlama Getirdi!

 Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus için yeni bir sınırlama geldi. Bu1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.