KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Unity, “Ölüm Tehditleri” Sebebiyle İki Ofisini Kapattı!

 
Hemen çabucak herkesin bildiği Unity şirketi vefat tehdidi sonrasında iki ofisini kapatmak ve planlanan belediye binası toplantısını iptal etmek zorunda kaldı. Bloomberg tarafından bildirildiği üzere yazılım geliştirme şirketi “geniş çaplı bir mevt tehdidi” olayının akabinde Austin, Teksas ve San Francisco, CA ofislerine birkaç günlüğüne kepenk vurdu.
 
Unity şirketi çeşitli açıklamalarda bulundu
 
110859F9 97Ca 402B B844 C94C100Fe576 
 
Unity tarafına bu formda tehditler savrulurken resmi olarak bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu tabirler yer aldı: “Bugün kimi ofislerimize yönelik potansiyel bir tehdidin farkına vardık. Bizim burada en büyük önceliğimiz çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak. Bunun için de acil ve proaktif tedbirler aldık. Bu tehdidi resmi olarak değerlendirdik ve tedbir maksadıyla ofislerimizi birkaç günlüğüne kapattık. Ayrıyeten soruşturma konusunda kolluk kuvvetleriyle tam iş birliği yapıyoruz.”
 
Öte yandan Polygon tarafından ortaya çıkarılan bir rapora nazaran San Francisco Polisine “bir çalışanın toplumsal medyayı kullanarak çeşitli tehditler savurduğu” aktarıldı.
 
Unity’nin içerisine düştüğü bu durum Unity motorunu kullanan her oyun kurulduğunda geliştiricilerden fiyat almayı planlamasından ortaya çıktı. Bu atak geliştiriciler kanadında büyük reaksiyonla karşılandı. 

İçerik
Dikkat Çekici Yeni Korku Oyunu UNFOLLOW için Kısa Fragman Yayınlandı

 Serafini Productions tarafından geliştirilen gerçeküstü olayları mevzu alan dehşet oyunu UNFOLLOW için kısa bir tanıtım1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bethesda, Redfall Oyununu Desteklemeye Devam Edeceğini Açıkladı

 Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu Redfall için yeni1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 16 Ekim’de PS5 ve Xbox Series’e Geliyor

 Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Purple Lamp Studios, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake'in PlayStation 51

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.