KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Twitter (X), Premium üyelere özel yeni keşfet özelliğini yayınlayacak

Twitter X Premium Uyelere Ozel Yeni Ozelligi Yayinlayacak169825 0

Dünyanın en büyük toplumsal medya uygulamalarından biri olan Twitter (X), Premium üyelere özel geliştirilmiş keşif özelliğini getirmeye hazırlanıyor.

Elon Musk’ın satın almasıyla birlikte tartışmalara mevzu olan ve çokça değişime uğrayan toplumsal medya uygulaması Twitter -yeni ismiyle X- yeni sistemiyle alakalı özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Musk’ın Premium sistemini getireceği açıklanan uygulamada bunun nasıl özelliklere sahip olacağı merak konusuydu.

Yeni gelmesi beklenen geliştirilmiş keşif özelliğinin Premium üyelere özel olacağı söylendi. Bu özelliğin açılan paylaşımla alakalı, ona temaslı öbür içerikleri de kullanıcının karşısına çıkarması bekleniyor. Bu bilhassa birlikte paylaşımlar daha süratli gezilebilecek. Algoritmaya bağlı olacak olan özellik sonrası spam paylaşımların da engellenmesi hedefleniyor.

Sosyal paylaşım sitesi, Premium Basic, Premium Standart ve Premium Plus olmak üzere üç farklı “Premium” abonelik seçeneği üzerinde çalışmalarını ağırlaştırdı. Basic abonelikte reklam olacağı, Standart abonelikte %50 daha az reklam olacağı, Plus abonelikte ise reklam olmayacağı söyleniyor.

İçerik
OnePlus 11 ülkemizde satışa sunuldu

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizde resmi olarak faaliyete başlasa da bir devir orta vermek durumunda kalan OnePlus1

1 dk. 12 Okundu
İçerik
Starfield’daki “romantik ilişkiler” büyük XP artışı sağlıyor

Bethesda Game Studios, oyunculara çeşitli aktiviteler yapmaları için her türlü güçlendirmeyi ve esnekliği vermek konusunda1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Whatsapp’tan mesaj gitmiyor sorunu (Çözüldü)

WhatsApp, yıllar içinde tanınan iletileşme uygulaması haline geldi ve birçok insan için birincil iletileşme uygulaması.1

6 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.