KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Türk dizilerinin Avrupa ve Amerika’da yayınlanması için yeni iş birliği

Turk Dizileri Avrupa Ya Platform Araciligiyla Tekrar Acilacak169829 0

HBO Max’in eski yöneticilerinden Christian Toksvig’in kurduğu Cocoa Media ve Türkiye’nin kıymetli dijital firmalarından Merzigo, Türk dizileri için paydaşlık kurdu.

Cocoa Media ve Merzigo’nun kurduğu yeni iştirak sayesinde ünlü Türk dizileri LG, Philips ve Samsung gibi firmaların FAST platformlarında kullanıcılarla bulaşmış olacak.

FAST (Ücretsiz Reklamcılık Dayanaklı Televizyon) platformlarına dünyaca ünlü Samsung ve LG üzere firmalar sahip ve içeriğinde binlerce içerik fiyatsız sunuluyor. Bu mutabakatla birlikte Türk dizileri de bu platformlara girerek dünyanın her yerinden fiyatsız izlenebilecek.

Yapılan muahedenin kapsamında Muhteşem Yüzyıl, Harika Yüzyıl: Kösem, Sen Çal Kapımı, Mucize Tabip, İsmini Feriha Koydum, Bayan ve Yasak Elma üzere üretimler FAST platformlarında izleyicilerle buluşacak.

İçerikler bu platformlarda yayınlanmadan evvel dublaj ve altyazı çalışmaları başladı.

Merzigo İdare Heyeti Lideri Yiğit Doğan Çelik yapılan mutabakata yönelik “YouTube ve Meta’nın resmi ortağı olarak son beş yıldır dijital içerik bölümündeyiz. Türkçe içeriğin FAST alanında daha fazla erişim ve gelir elde etmesi açısından büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz ve Cocoa Media ile bu iştiraki başlatmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

İçerik
Galaxy Ring için tarih verildi: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki uzun müddettir şirketin Galaxy Ring isimli1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Alibaba’nın fintech şirketi blockchain faaliyetlerine başladı

Alibaba, çeşitli teşebbüsleri aracılığıyla blockchain ve dijital varlıklar alanında faaliyetlerini yürütüyor. Bu teşebbüslerden birisi olan1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi’den 4K Mini LED ekranlı iki yeni TV geldi: 65 ve 75 inç

Xiaomi, bugün TV S Pro serisinin yeni üyelerini tanıttı: TV S Pro 65 ve TV1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.