KATEGORİLER
Kripto Al Sat

The Elder Scrolls: Castles Android için yayınlandı

The Elder Scrolls Castles Duyuruldu169321 0 The Elder Scrolls ve Fallout serileri ile bilinen Xbox stüdyosu Bethesda, Android için yeni bir oyun yayınladı. The Elder Scrolls: Castles isimli imal, Fallout Shelter şeklinde bir oynanış sunuyor.

The Elder Scrolls: Castles neler sunuyor?

The Elder Scrolls’un yeni imali; iOS, Android ve Switch platformlarında yayınlanan Fallout Shelter’a epey benziyor. Üretimde oyuncular, bir kaleyi ve içindeki hanedanlığı yönetiyor. Yıllar geçtikçe aile büyüyor ve hükümdarlar değişiyor. Play Store’da görünen açıklamaya nazaran gerçek hayatta geçen bir gün, oyun dünyasında bir yıla den geliyor. Üretimde oyuncular; kaleyi şekillendirebiliyor, yeni odalar ekleyebiliyor, dekorasyon yapabiliyor, kahraman yaratabiliyor ve bu kahramanları destansı misyonlara yollayabiliyor. Üretim, The Elder Scrolls serisinden alışık olduğumuz ırklara ve canavarlar mesken sahipliği yapıyor.

Yapım iOS için yayınlanmadı

The Elder Scrolls Castles Duyuruldu169321 1 Google Play Store’un “Yeniler” kısmında görülen üretimin aslında erken erişime açıldığı belirtiliyor lakin oyun, an itibariyle tüm Play kullanıcıları tarafından indirilebiliyor. Üretimin iOS yahut iPadOS versiyonu ise şimdi App Store’da gözükmüyor fakat önümüzdeki haftalarda bu platformlar için de yayınlanacaktır. The Elder Scrolls: Castles’ın Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
İçerik
M3 işlemcili MacBook Air ve MacBook Pro 2024’e ertelenmiş olabilir

2020 yılında kendi tasarladığı M1 çip setini tanıtan Apple; MacBook Air, MacBook Pro, Mac küçük1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni iPad, iPad mini ve iPad Air ufukta göründü: Yakında geliyor

Bildiğiniz üzere Apple şu sıralar bir dizi yeni tablet üzerinde çalışıyor ve bunların tümü önümüzdeki1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Vivo X100 Pro uydu bağlantısı desteği ile geliyor

Akıllı telefon kesimi daima olarak gelişiyor ve üreticiler de buna ayak uydurmak için önemli bir1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.