KATEGORİLER
Kripto Al Sat

The Elder Scrolls: Castles Android için yayınlandı

The Elder Scrolls Castles Duyuruldu169321 0 The Elder Scrolls ve Fallout serileri ile bilinen Xbox stüdyosu Bethesda, Android için yeni bir oyun yayınladı. The Elder Scrolls: Castles isimli imal, Fallout Shelter şeklinde bir oynanış sunuyor.

The Elder Scrolls: Castles neler sunuyor?

The Elder Scrolls’un yeni imali; iOS, Android ve Switch platformlarında yayınlanan Fallout Shelter’a epey benziyor. Üretimde oyuncular, bir kaleyi ve içindeki hanedanlığı yönetiyor. Yıllar geçtikçe aile büyüyor ve hükümdarlar değişiyor. Play Store’da görünen açıklamaya nazaran gerçek hayatta geçen bir gün, oyun dünyasında bir yıla den geliyor. Üretimde oyuncular; kaleyi şekillendirebiliyor, yeni odalar ekleyebiliyor, dekorasyon yapabiliyor, kahraman yaratabiliyor ve bu kahramanları destansı misyonlara yollayabiliyor. Üretim, The Elder Scrolls serisinden alışık olduğumuz ırklara ve canavarlar mesken sahipliği yapıyor.

Yapım iOS için yayınlanmadı

The Elder Scrolls Castles Duyuruldu169321 1 Google Play Store’un “Yeniler” kısmında görülen üretimin aslında erken erişime açıldığı belirtiliyor lakin oyun, an itibariyle tüm Play kullanıcıları tarafından indirilebiliyor. Üretimin iOS yahut iPadOS versiyonu ise şimdi App Store’da gözükmüyor fakat önümüzdeki haftalarda bu platformlar için de yayınlanacaktır. The Elder Scrolls: Castles’ın Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
İçerik
NASA, Ay’da veri depolamak için blockchain kullanmayı planlıyor

Uzay ajansı NASA, bilgisayar teşebbüsü Lonestar ve Man Adası yeni bir data depolama tahliline öncülük1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Elon Musk, X’in yeni özelliğini canlı yayında test etti

Elon Musk, X’i her şeyi içeren bir toplumsal platform haline getirmeyi amaçlıyor. İmajlı ve sesli1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.