KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Super Bomberman R 2 Çıktı!

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün prestijiyle HARİKA BOMBERMAN R 2’nin (SBR2), PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC (Steam) ve Nintendo Switch™ dijital platformlarında yayınlandığını duyurdu. Oyunun fizikî versiyonları 14 Eylül’de EMEA’da raflarda olacak.
 
– Steam sayfası
 
SBR2, yesyeni bir kıssa modu, hayranların en sevdiği savaş modları ve Bomberman’a eklenen yesyeni kaotik bir mod olan olan Kale Modu ile her zamankinden daha da fazla aksiyon içeriyor.Oyuncular ayrıyeten yeni Düzey Düzenleyici (Level Editor) aracıyla özel haritalar oluşturabilir ve bunları oburlarının da keyif alması için çevrimiçi olarak paylaşabilirler. Toplulukta aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte bulup keşfedebileceğiniz basamakların sayısı sınırsız!
 
06033176 2C40 4E65 Ade9 4C4C61Ac14Af 
 
SBR2, kimi tanıdık karakterlerin yanı sıra yeni yüzleri de beraberinde getiriyor. Epic Game’in hit rumble royale oyunu Fall Guys’ın şirin Bean Bomber’ı, bomba üzere bir cümbüş için Bomberman grubuyla tekrar bir ortaya geliyor! Epic Games işbirliği sayesinde hayranlar Bean Bomber’ı oynanabilir bir karakter olarak oyun içi mağazadan indirebilirler.
SBR2’de yer alan Savaş Modları:
– Kale: Bu yesyeni, hücuma karşı savunma temalı savaş modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, hamlesi yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni karakter tiplerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun manilerini patlatmalıdır.
 
41373Df9 23D3 4Bf8 9006 1B1E0D641C99 
 
– Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için çaba edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır lakin sadece biri galip gelebilir.Grand Prix: Kristaller için yarışın ve öteki oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda kadro savaşları eğlenceli bir curcunadır.
– Standart: HARİKA BOMBERMAN R 1 ve ÜSTÜN BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor. 
 
Yeni savaş sahneleri oluşturun, oynayın ve paylaşın!
“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi sahnelerini oluşturmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda diğerlerinin oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!
 
Çıkış fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

İçerik
GOG Yeni Bir Oyunu Daha Ücretsiz Veriyor

 Oyun platformu GOG, "Sonbahar İndirimi" kapsamında bir öteki oyunu daha fiyatsız dağıtıyor. Geçtiğimiz gün King's Bounty: The1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Xbox Temalı Kredi Kartları ABD’de Piyasaya Sürülüyor

 Microsoft, Amerika Birleşik Devletleri'nde yeni bir atılıma daha imza atıyor. Bu kapsamda kullanıcılara "Xbox temalı1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PlayStation Plus’a Eylül Ayında Katılacak Oyunlar Açıklandı

 Sony Interactive Entertainment tarafından kullanıcılara sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus'a yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bu1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.