KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield’daki “romantik ilişkiler” büyük XP artışı sağlıyor

Starfield Daki Romantik Iliskiler Buyuk Xp Artisi Sagliyor168500 0 Bethesda Game Studios, oyunculara çeşitli aktiviteler yapmaları için her türlü güçlendirmeyi ve esnekliği vermek konusunda tahminen de en başarılı stüdyolardan birisi. Starfield özelinde de Bethesda bu tavrını görünüşe nazaran tıpkı halde sürdürüyor. Çünkü Starfield’da partnerinizle geceyi birlikte geçirdiğiniz her seferinde önemli bir buff alacağınız ortaya çıktı.

Starfield’daki “Emotional Security”

Starfield’da bulunan “Duygusal Güvenlik” ismindeki bir güçlendirme 24 dakika boyunca ek yüzde 15 XP kazanmanızı sağlıyor. Bu ekstra buff’ı faal hale getirmek için ise oyunda romantik bir partner bulmanız şart zira bu güçlendirme yalnızca parterinizle tıpkı yatakta uyuduğunuzda açılıyor. Bununla birlikte Starfield’da tek gecelik bağlantılar bulunmuyor.

Starfield Daki Romantik Iliskiler Buyuk Xp Artisi Sagliyor168500 1 NPC’lerle tek gecelik bağ kurmanın bir yolu olmadığından, bu avantajı elde etmenin tek yolu mürettebatınızı ferdî seviyede tanımaktan geçiyor. Ek olarak Starfield’daki yoldaşlarınızı kendinize aşık etmek çok da güç değil, yalnızca biraz vakit alıyor. Yoldaşlarınızdan istediğiniz birini maceralarınızda yanınıza alın ve daima olarak onaylamadıkları hatalar işlemediğinizden emin olun. Sonrasında konuşmalarda periyodik olarak özel “flört” seçeneklerinin kilidi açılacak. Bunun sonrasında ise evliliğe giden yola gireceksiniz.

Evlendiğinizde, partnerinizi yoldaşınız olarak yanınızda getirdiğinizde otomatik olarak birebir yatakta uyuyabileceksiniz. Uyandığınızda ise güçlendirmeyi almış olacaksınız. Bu ortada, oyunda yaptığınız evlilik öteki yoldaşlarınızı yanınıza almanızı engellemiyor. Şayet kendinizi evliliğe hazır hissetmiyor yahut yanlışsız partneri şimdi bulmadıysanız rastgele bir yatakta uyuyarak Well Rested güçlendirmesi sayesinde ekstra yüzde 10 XP artışı elde edebilirsiniz.

İçerik
Snapdragon 7s Gen 2 tanıtıldı: Maliyete oynuyor

Geçtiğimiz aylarda Snapdragon 7 serisinin en güçlü işlemcisini tanıtan Qualcomm artık de en güçsüz üyesini1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
MAC kullanıcıları daha çok yapay zeka kullanıyor

Yapay zekalar günümüzde giderek tanınan bir hale gelmeye başladı. Bilhassa ChatGPT, Midjourney üzere üretken yapay1

1 dk. 22 Okundu
İçerik
Türkiye’de internet reklamcılığı gelirleri 1,6 milyar dolara ulaştı

Milletlerarası araştırma şirketi PwC, Türkiye ve öbür ülkeler hakkında bilgilerin yer aldığı Küresel Cümbüş ve1

6 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.