KATEGORİLER
Kripto Al Sat

ŞOK marketler akıllı evcil hayvan cihazları satacak

4 Ekim Sok Aktuel Katalogunda Neler Var169405 0 Meskeninde evcil hayvan besleyen ve hayvanını daima takip altında tutmak isteyenler için ŞOK marketler zincirine Neutron markasına ilişkin mama kabı, su kabı, tuvalet, kamera üzere farklı evcil hayvan ekipmanları geliyor.

4 Ekim ŞOK aktüel teknoloji ürünleri

4 Ekim ŞOK aktüel teknoloji eserleri ortasında Neutron markasına ilişkin kameralı mama kabı yer alıyor. 4 litre kapasiteli mama kabını Wi-Fi ile denetim edebiliyorsunuz. Kamerası ve mikrofonu da olan mama kabı elektrik kesildiği vakit pil ile de çalışabiliyor. Fiyatı 3249TL.

Neutron markasına ilişkin yalnızca ses denetimli olan 4 litre akıllı mama kabı ise tekrar Wi-Fi ile denetim ediliyor ve pil ile çalışabiliyor. Mama kabının fiyatı 2549TL. 8-12mm altındaki mamaları fırlatarak hayvanınızı eğlendiren kameralı ve sesli kablosuz ekipman ise 2549TL. Yeniden 2.2 litrelik Wi-Fi akıllı su pınarı da 1549TL.

Büyük bütçesi olanlar için 4 litre kum kapasiteli ve UV takviyeli akıllı kedi tuvaleti 15899TL olarak satılacak. Islak hayvanlarınızı kurutabilmeniz için LED ekranlı kurulama kutusu da 9799TL düzeyinde. Son olarak TP-Link Tapo kablosuz güvenlik kamerası da 949TL.

İçerik
Vodafone Pay’in limiti 30 bin TL’ye yükseltildi

Vodafone’un dijital ödeme platformu Vodafone Pay’in limiti yükseltildi ve yeni özellikler eklendi. Vodafone’dan yapılan açıklamaya1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 Pro’da ekran şikayetleri gelmeye başladı

Google, Pixel 8’i satışa sunduğundan bu yana şikayetler alıyor. Son olarak, birtakım Pixel 8 Pro1

1 dk. 14 Okundu
İçerik
Microsoft, Windows 10’daki yerleşik video düzenleyicisini Clipchamp ile değiştirdi

Yazılım devi Microsoft, Windows 10'daki Fotoğraflar uygulamasında yerleşik olarak bulunan Video Düzenleyici isimli uygulamayı değiştirmeye1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.