KATEGORİLER
Kripto Al Sat

ŞOK marketler akıllı evcil hayvan cihazları satacak

4 Ekim Sok Aktuel Katalogunda Neler Var169405 0 Meskeninde evcil hayvan besleyen ve hayvanını daima takip altında tutmak isteyenler için ŞOK marketler zincirine Neutron markasına ilişkin mama kabı, su kabı, tuvalet, kamera üzere farklı evcil hayvan ekipmanları geliyor.

4 Ekim ŞOK aktüel teknoloji ürünleri

4 Ekim ŞOK aktüel teknoloji eserleri ortasında Neutron markasına ilişkin kameralı mama kabı yer alıyor. 4 litre kapasiteli mama kabını Wi-Fi ile denetim edebiliyorsunuz. Kamerası ve mikrofonu da olan mama kabı elektrik kesildiği vakit pil ile de çalışabiliyor. Fiyatı 3249TL.

Neutron markasına ilişkin yalnızca ses denetimli olan 4 litre akıllı mama kabı ise tekrar Wi-Fi ile denetim ediliyor ve pil ile çalışabiliyor. Mama kabının fiyatı 2549TL. 8-12mm altındaki mamaları fırlatarak hayvanınızı eğlendiren kameralı ve sesli kablosuz ekipman ise 2549TL. Yeniden 2.2 litrelik Wi-Fi akıllı su pınarı da 1549TL.

Büyük bütçesi olanlar için 4 litre kum kapasiteli ve UV takviyeli akıllı kedi tuvaleti 15899TL olarak satılacak. Islak hayvanlarınızı kurutabilmeniz için LED ekranlı kurulama kutusu da 9799TL düzeyinde. Son olarak TP-Link Tapo kablosuz güvenlik kamerası da 949TL.

İçerik
Xiaomi 14 Pro’nun render görüntüleri paylaşıldı: İşte tasarımı

Akıllı telefon pazarının savlı oyuncularından Xiaomi, Xiaomi 14, 14 Pro ve 14 Ultra modellerinden oluşacak Xiaomi1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
FC24’teki en yüksek reytingli futbolcular açıklandı

FIFA ile isim muahedesini sonlandıran EA Sports’un yeni oyunu EA Sports FC 24’ten yeni bilgiler1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Nothing alt markası CMF ilk ürünlerini sunar

Tüketici elektroniği pazarında kendisini kanıtlayan Nothing markası daha uygun fiyatlı eserler geliştirmek için CMF isminde1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.