KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Rüyada Yılan Görmek

İçindekiler

Rüyada yılan görmek; yılan şeytani bir hayvan olduğu için başkalarına anlatılmamalı ve her yerde söylenilmemelidir. Rüyada yılan görmek; çocuğa, gizli düşmana, kişinin dara düşeceğine işaret eder. Kişinin kendi vücudundan yılan çıktığını görmesi; aile fertlerinden birinin ihanet edeceğine ya da kötü söz söyleyerek rüya sahibinin zarar görmesine delalet eder. Ağızdan yılan çıkması, çok yakın bir kişinin kalbini kırmaya, yatak ya da yastık üzerinde yılan görmek, kişinin kısa süre sonra öleceğine, boğazından yılan çıktığı görmek ise; ecelin yaklaştığını işaret eder.

Eğer rüya sahibi, rüyada gördüğü yılandan korkarsa; günlük yaşamında yüzleşmek istemediği ve korktuğu şeylerin gün yüzüne çıkacağını; istemediği olayların yaşanacağını ifade eder. Rüyada vahşi bir yılan görmek, evlilik yaşantısının ve sağlığın kontrolden çıkacağına delalet eder.

Rüya tabircilerinin yorumuna göre rüyada yılan görmek; esrarengiz durumların yaşanacağını ifade eder. Öte yandan ürperti, belirsizlik ve kötülüğün geleceğinin habercisidir. Yılanlar bazı yorumcular tarafından olumlu olarak ifade edilse de; genel olarak kötü geleceğin habercisidir.

Rüyada Yılan Görülmesi

Rüyada yılan görmek; çoğu zaman hayır ile yorumlanmaz. Yılan rüyalarda şeytani bir varlık, düşman ya da kötülük olarak simgelenir. Fakat rüyada yılana zarar veriliyorsa ya da rüya sahibi bir şekilde yılandan kurtuluyorsa, bu rüya hayır ile sonuçlanır. Rüyada yılan ısırması, yılan sokması ya da yılanın rüya sahibine zarar vermesi, kişinin yaşamında kötülükler ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek; özel hayat ile ilişkilendirilmiştir. Kişinin ilişkisinde ya da yaşanan birtakım fikir ayrılıklarının ve anlaşmazlıkların son bulacağına delalet eder. Rüyada görülen yılanın öldürülmesi ise; rüya sahibinin çevresinde bulunun düşmanların yenileceğine işaret eder. Şayet kişi, rüyada gördüğü bir yılan ile mücadele ederek daha sonra öldürüyorsa, bu düşmanın bir süre rüya sahibi ile mücadele edip sonrasında yenileceği anlamı taşır. Öldürülen yılanın toprağa gömülmesi ise, kaybedilen maddi durumun ya da itibarın çok kısa süre sonra eski haline döneceğine delalet eder.

Rüyada Kuyruğunu Yiyen Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin yaşamında köklü değişiklikler yapacağına, evinde ya da işinde dönüşümlerle karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan öldürmek, kişinin çevresinde bulunan düşmanları etkisiz hale getireceğine, ardı arkası kesilmeyecek kazanca işaret eder. Rüyada yılan öldürmeyi görmek çoğu zaman hayırla yorumlanır. Rüyasında yılan öldürdüğünü gören kişi, düşmanlarından kurtulacaktır.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek, hayırla yorumlanmaz. Rüya sahibinin tehlikeli zamanlar geçireceğine, birçok kez uyarılmasına rağmen yanlış yapacağına ve korkuları ile yüz yüze geleceğine işaret eder.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması, beklenmedik bir anda çok büyük bir şekilde musibet ile karşılaşmaya delalet eder. Rüya yorumcularına göre rüyada yılan ısırması kişinin korktuğunun başına geleceği ya da uyarılacağı anlamını taşır.

 

Rüya Tabiri
Rüyada Kedi Görmek Nedir?

Rüyada kedi görmek, uğursuzluğa delalet eder. Rüyada kedi kovalamak ise; iyi anlama gelmektedir. Bazı rüya1

4 dk. 98 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.