KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Photoshop on the web, Creative Cloud üyeleri için kullanıma sunuldu

Photoshop Web Tum Creative Cloud Uyeleri Icin Kullanima Sunuldu169322 0 İçerik üreticilerine yönelik Photoshop, Illustrator ve After Effects üzere uygulamaları ile bilinen Adobe, daha geniş bir kitleye hitap etme çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda beta olarak kullanıma sunulan “Web üzerinde Photoshop” artık tüm Creative Cloud üyeleri tarafından kullanılabilecek.

Photoshop üyeliği olmayan şahıslar de kullanabilecek

2021 yılında beta sürümü yayınlanan Photoshop Web, an prestiji ile tüm Creative Cloud üyelerine açıldı. Bu genişleme, şimdi 40 ülkede kullanıma sunuldu lakin önümüzdeki aylarda global olarak kullanıma sunulacaktır. Photoshop on the web ile Creative Cloud kullanıcıları, çağdaş bir tarayıcıya sahip tüm aygıtlardan Photoshop uygulamasının birçok özelliğini kullanabilecek ve projelerini düzenleyebilecek. Ayrıyeten bu uygulama ile, Photoshop üyeliği olmayanlar da bu servise erişebilecek. Creative Cloud kullanıcıları, kendi projelerine kişi davet edebilecek ve bu davet linkine sahip herkes, projeye dayanak olmak için Photoshop on the web servisini kullanabilecek.

Yapay zekâ araçları ile dikkat çekiyor

Photoshop Web Tum Creative Cloud Uyeleri Icin Kullanima Sunuldu169322 1 Son yıllarda yapay zeka araçlarına önemli yatırımlar yapan Adobe, yeni uygulamasında da bu araçlara yer veriyor. Photoshop Web, yeni Photoshop sürümlerinde bulunan Generative Fill, Generative Expand ve akıllı seçim gibi özelliklere erişebilecek. Generative Fill ve Generative Expand ile kullanıcılar, Photoshop’a muhakkak metinler yazarak görsel üretebilecek.

Ayrıca Adobe, servisin yeni sürümünde ciddi değişikliklere yer veriyor. Photoshop Web, artık masaüstü Photoshop sürümlerine benzer bir arayüz sunuyor ve kullanıcıların servisi kullanmasını kolaylaştırıyor. Photoshop’un web sürümü şimdi standart uygulamada bulunan tüm özellikleri sunmuyor fakat Adobe, servisin yakında pathc tool, pen tool ve polygonal lasso üzere standart araçlar ile güncelleneceğini duyurdu.

İçerik
Xiaomi’den bir modele daha MIUI 15 müjdesi

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Android 13 tabanlı MIUI 14 güncellemesi ile kullanıcılardan olumlu tenkitler almayı başardı.1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Tarihteki en büyük enerji dönüşümü gerçekleşiyor

Geçtiğimiz sene güneş gücü kapasitesi başka tüm kaynakların toplamından daha fazla artış gösterdi. Güneş gücündeki1

4 dk. 9 Okundu
İçerik
Spotify beyaz gürültü yayıncılarına tedbir alıyor

Bilhassa uyumak yahut kitap okumak istediğinizde bulunduğunuz ortam gürültülü ise gereğince konsantre olamayabiliyorsunuz. Bunun için1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.