KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pentagon UFO’lar hakkındaki bilgileri ve görüntüleri halka açtı: İşte web adresi

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 0 ABD Savunma Bakanlığı UFO’lar hakkında bilgi ve görüntüler içeren bir web sitesi açtı. Artık dileyen herkes, ABD hükümetinin tanımlanamayan hava fenomeni (UAP) olarak isimlendirdiği tanımlanamayan uçan objeler (UFO) hakkındaki gizliliği kaldırılmış raporları okuyabilecek ve bunla ilgili manzaraları izleyebilecek.

2022 yılında Pentagon bünyesinde Tüm Alanlarda Anomali Tahlil Ofisi (AARO) kuruldu. Askeri tesisler üzerinde yahut yakınında tanımlanamayan fenomenleri tespit etmek ve tanımlamak için kurulan AARO, UFO’ları manaya eforları konusunda kamuoyuna bilgi sağlamak için “www.aaro.mil” web sitesini açtı.

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 1

Son 17 yılda 500’den fazla UFO vakası

Söz konusu web sitesinde şu anda  ABD ordusu ve pilotları tarafından çekilen sekiz video mevcut.. İmajlarda gökyüzünde süratle hareket eden garip formlu objeler görülüyor. Ayrıyeten UFO raporları, transkriptler, basın bültenleri ve kamu için faydalı olabilecek başka kaynaklar (uçak, balon ve uydu izleme siteleri) var.

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 2 Pentagon’un Anomali Tahlil Ofisi (AARO) Yöneticisi Sean Kirkpatrick, platformun iki amaca hizmet edeceğini söyledi: Kurumun UFO’larla ilgili keşiflerini kamuoyuna duyurmak ve halka gözlemlerin ayrıntılarını içeren raporlar sunmak. Pentagon’un Ocak ayında yayınladığı bir rapora nazaran Ağustos 2022 prestijiyle son 17 yılda 500’den fazla UFO hadisesi kaydedildi.
İçerik
ChatGPT’nin sahibi OpenAI kendi yapay zeka çiplerini üretmek istiyor

ChatGPT'nin gerisindeki şirket olan OpenAI, kendi yapay zeka çiplerini üretmeyi araştırıyor ve şirketin planlarına aşina1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Apple uygun fiyatlı yeni USB-C Apple Pencil’ı tanıttı

Apple bugün iPad'ler için geliştirilen Apple Pencil'ın uygun fiyatlı yeni sürümünü duyurdu. Yüksek piksel hassasiyeti,1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Kamera canavarı: Vivo X100 Pro+ görüntüleri internete sızdı

Vivo X90 serisi ile kullanıcılar olumlu tenkitler almayı başaran Vivo, çok yakında Vivo X100 serisini1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.