KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pentagon UFO’lar hakkındaki bilgileri ve görüntüleri halka açtı: İşte web adresi

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 0 ABD Savunma Bakanlığı UFO’lar hakkında bilgi ve görüntüler içeren bir web sitesi açtı. Artık dileyen herkes, ABD hükümetinin tanımlanamayan hava fenomeni (UAP) olarak isimlendirdiği tanımlanamayan uçan objeler (UFO) hakkındaki gizliliği kaldırılmış raporları okuyabilecek ve bunla ilgili manzaraları izleyebilecek.

2022 yılında Pentagon bünyesinde Tüm Alanlarda Anomali Tahlil Ofisi (AARO) kuruldu. Askeri tesisler üzerinde yahut yakınında tanımlanamayan fenomenleri tespit etmek ve tanımlamak için kurulan AARO, UFO’ları manaya eforları konusunda kamuoyuna bilgi sağlamak için “www.aaro.mil” web sitesini açtı.

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 1

Son 17 yılda 500’den fazla UFO vakası

Söz konusu web sitesinde şu anda  ABD ordusu ve pilotları tarafından çekilen sekiz video mevcut.. İmajlarda gökyüzünde süratle hareket eden garip formlu objeler görülüyor. Ayrıyeten UFO raporları, transkriptler, basın bültenleri ve kamu için faydalı olabilecek başka kaynaklar (uçak, balon ve uydu izleme siteleri) var.

Pentagon Ufo Lar Hakkindaki Bilgileri Halka Acti Iste Web Adresi168396 2 Pentagon’un Anomali Tahlil Ofisi (AARO) Yöneticisi Sean Kirkpatrick, platformun iki amaca hizmet edeceğini söyledi: Kurumun UFO’larla ilgili keşiflerini kamuoyuna duyurmak ve halka gözlemlerin ayrıntılarını içeren raporlar sunmak. Pentagon’un Ocak ayında yayınladığı bir rapora nazaran Ağustos 2022 prestijiyle son 17 yılda 500’den fazla UFO hadisesi kaydedildi.
İçerik
Türkiye Kart kullanıma sunuluyor: Her şey tek kartta toplanıyor

Ülkemizin çabucak her kentinde genelde toplu ulaşımda lakin kimi kentlerde daha geniş alanda olmak üzere1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
vivo iQOO 12 serisinin bir özelliği daha belli oldu: Kamerada rakipsiz olabilir

Akıllı telefon devi Vivo'nun alt markalarından iQOO, iQOO 11 serisinin halefi olacak iQOO 12 ve 12 Pro1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Google sürekli duruyor hatası nasıl çözülür? Play Store durduruldu çözümü

“Google daima duruyor” yanılgısı Android telefonlarda sıklıkla karşılaşılan yanlışlardan biridir. Bu yanılgı oyun oynarken, mesajlaşırken1

5 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.